Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aziz Yıldırım: Ne kaçması...

Giriş Tarihi: 19.1.2014 17:43

Yurtdışında bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye'ye dönmeyeceği iddialarına yanıt verdi.

Yargıtay kararının ardından gözlerin üzerine çevrildiği ve yurt dışında olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Cannes'dan haber yolladı. Başkan Yıldırım, bir kafede resimlenirken yaptığı açıklamada, "Türkiye'de benim kaçtığımı ve geri dönmeyeceğimi söylüyorlarmış. Onlar dönmem sanıyor ama ben salı günü geliyorum." dedi.

Ailesi ile birlikte Fransa'da bulunan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ne zaman döneceğini açıkladı. Maraton.com.tr'nin haberine göre, Fransa'dan bulunan Aziz Yıldırım'ın Yargıtay kararı sonrası ilk görüntüleri ortaya çıktı. Başkan Aziz Yıldırım, ilk açıklamalarını Cannes'da karşılaştığı Türklere yaptı. İş için Fransa'da bulunan Galata Marin'nin sahipleri Suat Örerler ve Nazım Yirmibeşoğlu, Cannes'da Aziz Yıldırım'la karşılaştılar.

"ONLAR DÖNMEM SANIYOR"

Yıldırım'ın yanında eşi, kızı ve Acar Yıldırım'ın yanı sıra bir Türk ailesi daha vardı. Başkan Yıldırım'ın durgun ve moralsiz olduğu görürürken her zamanki gibi yine misafirperver davrandığı öğrenildi.

İşte 20 dakikalık sohbette Başkan Aziz Yıldırım'ın yanındakilere söyledi sözleri...

"Türkiye'de benim kaçtığımı ve geri dönmeyeceğimi söylüyorlarmış. Ne kaçması? Salı günü aslanlar gibi İstanbul'dayım. Bu sürecin sonuna kadar takipçisiyim. Fenerbahçe'yi kimlerin ele geçirmek istediğini biliyorsunuz. Mücadeleyi bırakmam. Biz bu işi yapmadık, adalet lehimize tecelli edecek."
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım: Ne kaçması...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz