Özer gerilimi

Giriş Tarihi: 2.2.2014

Bir imza töreni, Fenerbahçe ve Trabzon'u yine karşı karşıya getirdi

F.Bahçe: Özer bildiklerini açıklasın, yoksa müfteri olur, bu ahlaksızlığını gösterir
Trabzonspor: Ayna karşısına geçtiklerinde gördüklerinden utanmayan insanların ahlak kelimesini telaffuz ederken iki kere düşünmesi gerekir

Trabzonspor'un devre arası transferi Özer Hurmacı'nın açıklamaları ortalığı karıştırdı. Özer imza töreninde, "Allah'a ve adalete inanan insanlarız. O zaman ki başkanımızın neler yaptığını bilmiyorduk, kamuoyundan öğrendik. Karar ne verilirse verilsin Türkiye saygı duyacaktır" demişti. F.Bahçe Kulübü dün Özer'in bu sözlerine sert tepki gösterdi. Futbolcunun tartışmaya konu olan 2010-2011 sezonunda F.Bahçe'de oynamasına dikkat çekildi.

AHLAKSIZ ELEŞTİRİSİNE AYNALI CEVAP

F.Bahçe'nin açıklamasında, "Aziz Yıldırım'la ve kendisinin de terini akıttığı F.Bahçe'nin 2010-2011 sezonu şampiyonluğuyla ilgili yakışıksız söylemlerde bulunan Özer bildiklerini derhal açıklamadığı takdirde müfteri durumuna düşecektir. Bilgisi olmadan bulunduğu ortama, giydiği formaya, yer aldığı yeni camiaya göre bu şekilde demeç veriyorsa bu ahlaksızlığının tezahürüdür" denildi. Bunun üzerine Trabzon yönetimi de bir açıklama yaparak Özer'e sahip çıktı: "Bizlere ahlak dersi vermeye kalkanların ahlaksız yakıştırmasını yapmasını manidar buluyoruz. Ayna karşısına geçtiklerinde gördüklerinden utanmayan insanların ahlak kelimesini telaffuz ederken iki kere düşünmesi gerekir."

ARKADAŞINA GÖNDER
Özer gerilimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz