X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Fikret Orman'dan şaşırtan yorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Fikret Orman'dan şaşırtan yorum

  • Giriş Tarihi: 10.3.2014 01:53

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Fenerbahçe şampiyon olursa, 3. olan takım Şampiyonlar Ligi'ne gidemez" yorumuyla şaşırttı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Fenerbahçe şampiyon olursa, 3. olan takım Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyeceğini" söyledi. Bilindiği gibi Fenerbahçe'nin UEFA tarafından Avrupa kupalarında cezalı olmasından ötürü, sıralamadaki yeri ne olursa olsun elde edeceği muhtemel Avrupa bileti, yok sayılacak. Fenerbahçe'nin yer alacağı sıralamaya göre de, diğer takımlar bu hakkı kullanacak.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise "Statünün öyle olduğu düşünmüyorum. Sadece Şampiyonlar Ligi'ne gitmeye hak edenler gider. 1. ve 2. gider, 3. olan bildiğim kadarıyla gidemez, ön eleme de oynamaz" ifadelerini kullandı. Orman'ın bu açıklamaları şaşkınlık yarattı.

Öte yandan Orman "Beşiktaş için şampoiyonluk haricinde hiçbir şey başarı olarak adledilemez. Galatasaray'ı geçmek hedef olmaz" derken, stadyum inşaatı konusunda da Şansal Büyüka'nın "yetişmez" açıklamalarının kendilerini motive ettiğini ve çalışmaşların hızla sürdüğünü söyledi, "Stat bitene kadar Olimpiyat Stadında olacağız" ifadelerini kullandı.