X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER G.Saray'ın davetine F.Bahçe'den şok yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

G.Saray'ın davetine F.Bahçe'den şok yanıt

  • Giriş Tarihi: 15.4.2014 17:38 Güncelleme Tarihi: 15.4.2014 17:43

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray'ın bugün gönderdiği tarihi davetin ardından Fenerbahçe Spor Kulübü CEO'su H. Hasan Yılmaz imzasıyla ilginç bir bildiri yayınladı.

Yapılan açıklamada Galatasaray'ın davetine teşekkür edildi ve "İki büyük camianın idari, teknik sorumluları ve sporcularının katılımlarını sağlamak, izniniz ve onayınızla tüm masrafları Kulübümüz tarafından karşılanmak üzere,

CEV Cup Şampiyonu Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, CEV Challenge Cup Şampiyonu Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımı, Euroleague 2.si Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, ETTU Şampiyonlar Ligi 2.si Fenerbahçe Masa Tenisi Takımı ve Fenerbahçe Futbol Takımımız ile Euroleague Şampiyonu Galatasaray Odeabank takımınızın başarılarını, bir arada kardeşçe ve tarihe not düşercesine birlikte kutlama teklifimizi kulübünüz adına sizlere sunarız." şeklinde bir bildiri yayınlandı.

İşte o açıklama:

"Sayın Lütfü Arıboğan; 15 Nisan 2014
Galatasaray Spor Kulübü CEO'su

Öncelikle nazik ve içten davetiniz için memnuniyetlerimizi sunarız.

Gerek davetinizin ilgili organizasyonla aynı gün olması gerekse bu samimi ve önemli davete bu süre zarfında yönetici ve sporcu bazında hak ettiği katılımın fiilen mümkün olmaması nedeniyle nazik davetinize bugün katılamayacağımızı bildirmek isteriz.

Bununla birlikte;

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, sporun kardeşlik ve barış olgusuna işaret eden ve gerginliği ortadan kaldırmayı amaçladığına yürekten inandığımız bu nazik ve içten davetinize kayıtsız kalmamızın bizlere tarihi bir sorumluluk yükleyeceği düşüncesiyle, bu akşamki organizasyonunuzu iptal ederek,

İki büyük camianın idari, teknik sorumluları ve sporcularının katılımlarını sağlamak, izniniz ve onayınızla tüm masrafları Kulübümüz tarafından karşılanmak üzere,

CEV Cup Şampiyonu Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, CEV Challenge Cup Şampiyonu Fenerbahçe Grundig Erkek Voleybol Takımı, Euroleague 2.si Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, ETTU Şampiyonlar Ligi 2.si Fenerbahçe Masa Tenisi Takımı ve Fenerbahçe Futbol Takımımız ile Euroleague Şampiyonu Galatasaray Odeabank takımınızın başarılarını, bir arada kardeşçe ve tarihe not düşercesine birlikte kutlama teklifimizi kulübünüz adına sizlere sunarız.

Sporun barış, kardeşlik ve birliktelik olduğunu, amaçlanan kültür düzeyine ancak bu tür ortak kutlamalarla ulaşabileceğimiz yolundaki kaygılarınızı yürekten paylaşmakla birlikte, kulübümüze ilettiğiniz davetle aynı saygı ve samimiyet çerçevesindeki davetimizin tarafınızdan kabul edileceğinden şüphemiz olmadığını ifade etmek isteriz. Türk Sporuna örnek teşkil edecek bu gecenin gerçekleşmesine yönelik teklif ve öneriler ile tamamen kulübünüz uhdesine bıraktığımız yer ve zamanlama hususlarının tespit ve tayini için tarafınızdan acil cevap beklediğimi bildirir, saygılarımı sunarım.

H. Hasan Yılmaz
Fenerbahçe Spor Kulübü CEO"

kalan karakter 1000

veli veli

önce davete icazet edilir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 15.04.2014 20:48
poem poem

ya siz ne geri zekali insanlarsiniz adamlar sizi davet ediyor simdi siz gelin sonrada siz davet edin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır5
cevapla 15.04.2014 20:14
antifan antifan

Sevgili Poem, daveti kimin yaptığı veya kimin katılıp katılmayacağı değil buradaki konu.. Mesajların ruhu... En son ne zaman bu kadar pozitif ve samimi bir davet aldın sormak isterim... Bugünlerde ihtiyacımız olan tek şey bu, samimiyet....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.04.2014 21:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.