Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Selçuk Şahin zorla oyuna girdi!

Giriş Tarihi: 11.5.2014 11:21 Güncelleme Tarihi: 11.5.2014 17:29

Futbolcuların sürprizinden habersiz olan Ersun Yanal, Selçuk Şahin'in "Hocam oyuna girmek istiyorum" sözleriyle şaştı kaldı.

"Şampiyon F.Bahçe" yazısını Volkan planladı. Oyuna girmek isteyen Selçuk'a teknik patron Yanal, "Şimdi değil" dedi. Selçuk ise planı anlatıp, oyuna girdi.

F.Bahçe'de kaptan Volkan Demirel "Şampiyon F.Bahçe" yazısı ile takım arkadaşlarının büyük bir bölümüne sürpriz yaptı. Galatasaray'ın hocası Roberto Mancini'nin 'kağıtlı dizilişine' göndermede bulunmak isteyen Volkan'ın, bilgisayardan aldığı çıktıdan sadece Selçuk ve Topuz'un haberi vardı. Volkan'ın bu sürprizi ise az daha Ersun Yanal'ın gazabına uğruyordu. Çünkü Volkan'ın, Selçuk'tan kağıtla sahaya girmesini istediği, Yanal'ın yanına giderek, "Hocam oyuna girmek istiyorum" diyen Selçuk'a ise konudan haberdar olmayan Yanal'ın, "yok yok!" diye cevap verdiği öğrenildi. Bunun üzerine Selçuk'un "Ama hocam büyük sürpriz var" diyerek kendisini adeta zorla oyuna aldırdığı ortaya çıktı. Kağıdı ilk alan Selçuk Şahin 'gülümserken' kağıdı gören Moussa Sow, şaşkınlık yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Selçuk Şahin zorla oyuna girdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz