X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sponsor yoksa biz varız!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sponsor yoksa biz varız!

  • Giriş Tarihi: 19.7.2014

24 yıl sonra göğüs reklamı almayan F.Bahçe'nin Başkanı Aziz Yıldırım yeni formayla poz verip "Sponsoru biziz" dedi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Topuk Yaylası'nda basının karşısına çıktı. Önce tesisin güzelliklerinden uzun uzun söz edip, basına nasihatlarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım sonrasında asıl konuya geldi. Sözlerine, "Tüm takımlar çalışmaya başladı. Kazasız, belasız, adil bir yarış diliyoruz. Takımımıza güveniyoruz. Fenerbahçe her zaman şampiyonluğa oynamıştır yine oynayacaktır. Kulüpler kötü durumda. Fenerbahçe vergi veriyor. Diğerleri ne yapıyor" diye başlayan Aziz Yıldırım, ardından bu sezon neden formaya göğüs reklamı almadıklarını da şu sözlerle açıkladı:

TARAFTARA SPONSORSUZ BİR FORMA HEDİYE ETTİK
"Türk Telekom'la olan anlaşma bitti. Oturup konuştuk. Başka firmalarla da konuştuk bu sene formanın önünde göğüs reklamı almamaya karar verdik. F.Bahçe yönetimi, kongre üyesi, divan üyesi ve büyük taraftarıdır. Bu formanın sponsoru biziz. Forma alarak forma satışlarına destek olarak bu sponsorluğu yapacağız. Zaten o fiyatlara da ulaşırız. 4. yıldıza giderken taraftarımıza jest yaparak sponsorsuz forma hediye etmek istedik."

GÖBEĞİNİ ÇEKTİ MANKENLİK YAPTI!

Yıldırım "Bakalım yeni formalarımızı beğenecek misiniz" diyerek üzerindeki montu çıkarınca F.Bahçe'nin klasik çubuklu formalarının tanıtımı yapıldı. "Göbeğimi görmeyin" diyen Yıldırım göbeğini içine çekip poz verdi. Mahmut Uslu ise "Abdullah Abi'ye getirsek biz zayıf görünecektik" dedi. Yeni formalar bugün saat 12.00'den itibaren tüm Feneriumlar'dan satışa sunulacak.