Kupanın hakemleri açıklandı

Giriş Tarihi: 8.9.2014 15:16

Futbolda Türkiye Kupası 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 10 Eylül Çarşamba günü oynanacak 34 maçta görev yapacak hakemler şunlar:

14.30 Serhat Ardahanspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat: Cihat Çelikdağ

14.30 Tatvan Gençlerbirliği-Yeni Diyarbakır: Batuhan Gültek

14.30 Arhavispor-Bayburt Grup Özel İdare: Taner Ağıç

14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor: Niyazi İzgören

15.00 12 Bingölspor-Dersimspor: Serhat Aslan

15.00 Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Şahin Berker

15.00 Erzin Belediyespor-Osmaniyespor: Onur Salık

15.00 Payas Belediyespor 1975-Kırıkhanspor: Hüdaverdi Savcı

15.00 Mardinspor-Cizrespor: Lütfullah Aslan

15.00 Nevşehir Gençlikspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Volkan Okur

15.00 Niğde Belediyespor-Kayseri Şekerspor: Yakup Bakır

15.00 Sinopspor-Çankırıspor: Osman Ender Bulut

15.00 Arsinspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Harun Toplar

15.00 Sorgun Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Cihat Sizer

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Gaziosmanpaşa: Müjdat Duman

15.30 İstanbul Güngörenspor-Çatalcaspor: Sertan Bakan

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beyköy Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi

15.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği: Burak Olcar

15.30 Sandıklıspor-Kızılcabölükspor: Şevket Şimşek

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor: Evren Atış

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Karaman Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Derincespor-Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen

15.30 Ankara Demirspor-Adliyespor: Aytaş Coşar

15.30 TUTAP Şekerspor-Çorum Belediyespor: H. Hüseyin Yıldırım

15.30 Gölcükspor-Maltepespor: Seser Tuna

15.30 Manavgatspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hasan Ertuğan

15.30 Kemer Tekirovaspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor: Veli Karakaya

15.30 Tire 1922-Bergama Belediyespor: Melih Gündoğdu

15.30 Bartınspor-Zonguldak Kömürspor: Gürel Uzuner

15.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Çine Madranspor: Alper Oran

15.30 Orhangazispor-Yeşil Bursa: Aykor Karaca

15.30 Dardanelspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Erkoç Doğan

15.30 Eyüpspor-Silivrispor: Gökhan Esen

15.30 İstanbulspor-Tekirdağspor: Turgut Doman
ARKADAŞINA GÖNDER
Kupanın hakemleri açıklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz