X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 2. turun hakemleri belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

2. turun hakemleri belli oldu

  • Giriş Tarihi: 22.9.2014 17:09

Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakalarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, yarın, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak müsabakaları yönetecek hakemler şunlar:

Yarın:

14.30 Tekirdağspor-Çaykur Rizespor: Ömer Faruk Ocak

14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor: Sefa Demir

15.00 Çorum Belediyespor-Manisaspor: Adem Elgörmüş

15.00 Bayrampaşa-Adanaspor: Bora Budak

16.00 Yeni Diyarbakır-Samsunspor: Caner Ak

18.00 Bucaspor-Batman Petrolspor: Deniz Kükrek

18.00 Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Erdoğan Özkaya

18.00 Osmanlıspor-Kırıkhanspor: Tolga Kadaz

18.00 Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Halil Sayın

19.00 Göztepe-Bursa Nilüferspor: Emre Kosif

20.30 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor: Emre Altun

24 Eylül Çarşamba:

13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor: Ercan Hellaç

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Niyazi İzgören

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor: Salih Salar

14.30 Ofspor-Tire 1922: Osman Ender Bulut

14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: Erdem İren

14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor: Erbay Aldemir

15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor: Adem Sarıtaş

15.00 Sakaryaspor-Giresunspor: Murat Orhan

15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa: Hüdaverdi Savcı

15.00 Sarıyer-Turgutluspor: Serdar Sözlevi

15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Hüseyin Altıntaş

15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor: Oktay Taş

15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor: Adnan Güngördü

15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908: Sertan Bakan

15.00 Keçiörengücü-Boluspor: Bülent Çenet

15.00 Tuzlaspor-Kartalspor: Sertaç Şaroğlu

15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon: Ahmet Eşref Sarı

15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor: H. Hüseyin Yıldırım

15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor: Mehmet Güngör

15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor: Bilal Emektar

15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor: Veli Karakaya

15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor: Gökhan Esen

15.00 Ümraniyespor-Pazarspor: Bilal Köseoğlu

16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor: Onur Salık

17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor: Mehmet Emre Atasoy

18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Serhad Ürkmez

18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor: Mustafa Kürşad Filiz

18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor: Ali Şükrü Beldüz

18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor: Hüseyin Çiftsüren

19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor: Hasan Avcı

19.00 Fethiyespor-Derincespor: Cihan Burgan

19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor: Ozan Soykan

20.30 Karşıyaka-Altay: Ümit Öztürk

25 Eylül Perşembe:

14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor: Hakan Akmısır

16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Volkan Şeker

16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Hasbi Dede

18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Levent Balcı

20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor: Ali Zağlı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.