X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gözler Ziraat Türkiye Kupası'nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gözler Ziraat Türkiye Kupası'nda

  • Giriş Tarihi: 27.10.2014 10:31
Gözler Ziraat Türkiye Kupası'nda
Gözler Ziraat Türkiye Kupası'nda

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur heyecanı yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

Kupada yarın 4, 29 Ekim Çarşamba günü 13, 30 Ekim Perşembe ve 5 Kasım Çarşamba günleri de beşer maç oynanacak.

Tek maçlı eliminasyon sistemine göre yapılacak karşılaşmaların programı şöyle:

Yarın:

13.00 Cizrespor-Göztepe (Cizre İlçe)

13.00 Tuzlaspor-Kasımpaşa (Tuzla Belediye)

16.00 Gençlerbirliği-Etimesgut Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Akhisar Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Manisa 19 Mayıs)

29 Ekim Çarşamba:

13.00 Kırıkhanspor-Eskişehirspor (Kırıkhan İlçe)

13.00 Çankırıspor-Gaziantepspor (Çankırı Ilgaz)

13.00 Bayrampaşa-Giresunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Albimo Alanyaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Kahramanmaraşspor-Centone Karagümrük (12 Şubat)

13.00 1461 Trabzon-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Akçaabat Fatih)

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor (Kamil Ocak)

13.00 Keçiörengücü-Fethiyespor (Aktepe)

13.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-MKE Ankaragücü (Kütahya Dumlupınar)

15.00 Altınordu-Ofspor (İzmir Atatürk)

15.00 Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Tepecikspor (Bursa Atatürk - Seyircisiz)

19.00 Çaykur Rizespor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Yeni Rize Şehir)

30 Ekim Perşembe:

12.30 İnegölspor-Kardemir Karabükspor (İnegöl İlçe)

13.00 Gölbaşıspor-Kayserispor (Gölbaşı İlçe)

13.00 Sarıyer-Orduspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Altay-Torku Konyaspor (Menemen İlçe)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Hatayspor (Tevfik Sırrı Gür)

5 Kasım Çarşamba:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bucaspor (Genç Osman)

13.00 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Elazığspor (Kemalpaşa Ulucak)

15.00 Manisaspor-Zonguldak Kömürspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Adana Demirspor-Sandıklıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 İstanbul Başakşehir-Ümraniyespor (Başakşehir Fatih Terim)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.