Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..

Giriş Tarihi: 7.11.2014 16:36
Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda kura çekimi sonrasında belirlenen gruplarda maç fikstürü açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, gruplarda ilk maçlar 3 Aralık Çarşamba günü son maçlar ise 4 Şubat 2015'te oynanacak. TFF programda açıklanan tarihlerin bir gün önce veya sonrasına da maç koyabilecek.

Gruplarda maç programı şöyle:

- 1. Hafta

3 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Sivasspor-Gaziantepspor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Trabzonspor

Akhisar Belediyespor-Manisaspor

C Grubu:

Samsunspor-Centone Karagümrük

Bursaspor-Mersin İdmanyurdu

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü

Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor

E Grubu:

Fenerbahçe-Kayserispor

Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare

F Grubu:

Sarıyer-Beşiktaş

Çaykur Rizespor-Adana Demirspor

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina BalçovaYaşamspor

Galatasaray-Eskişehirspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Giresunspor

Cizrespor-Gençlerbirliği

- 2. Hafta

17 Aralık Çarşamba

A Grubu:

Tuzlaspor-Sivasspor

Gaziantepspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Manisaspor-Keçiörengücü

Trabzonspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Mersin İdmanyurdu-Samsunspor

Centone Karagümrük-Bursaspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir

MKE Ankaragücü-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Fenerbahçe

Kayserispor-Altınordu

F Grubu:

Adana Demirspor-Sarıyer

Beşiktaş-Çaykur Rizespor

G Grubu:

Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Galatasaray

H Grubu:

Gençlerbirliği-Torku Konyaspor

Giresunspor-Cizrespor

- 3. Hafta

24 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Gaziantepspor-Tuzlaspor

Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Manisaspor

Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu

Samsunspor-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor

İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare

Fenerbahçe-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Adana Demirspor

Sarıyer-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Gençlerbirliği

Torku Konyaspor-Cizrespor

- 4. Hafta

31 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Tuzlaspor-Gaziantepspor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor

B Grubu:

Manisaspor-Trabzonspor

Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü

C Grubu:

Mersin İdmanyurdu-Centone Karagümrük

Bursaspor-Samsunspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü

Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor

Altınordu-Fenerbahçe

F Grubu:

Adana Demirspor-Beşiktaş

Çaykur Rizespor-Sarıyer

G Grubu:

Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor

Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

H Grubu:

Gençlerbirliği-Giresunspor

Cizrespor-Torku Konyaspor

- 5. Hafta

28 Ocak Çarşamba (2015)

A Grubu:

Gaziantepspor-Sivasspor

Tuzlaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Keçiörengücü

Manisaspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Samsunspor

Mersin İdmanyurdu-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-İstanbul Başakşehir

Kardemir Karabükspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Fenerbahçe

Bayburt Grup Özel İdare-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Sarıyer

Adana Demirspor-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

Eskişehirspor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Torku Konyaspor

Gençlerbirliği-Cizrespor

- 6. Hafta

4 Şubat Çarşamba (2015)

A Grubu:

Sivasspor-Tuzlaspor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Manisaspor

Akhisar Belediyespor-Trabzonspor

C Grubu:

Samsunspor-Mersin İdmanyurdu

Bursaspor-Centone Karagümrük

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü

E Grubu:

Fenerbahçe-Bayburt Grup Özel İdare

Altınordu-Kayserispor

F Grubu:

Sarıyer-Adana Demirspor

Çaykur Rizespor-Beşiktaş

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor

Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Gençlerbirliği

Cizrespor-Giresunspor
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz