X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..

  • Giriş Tarihi: 7.11.2014 16:36
Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..
Türkiye Kupası'nda fikstür belli oldu!..

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda kura çekimi sonrasında belirlenen gruplarda maç fikstürü açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, gruplarda ilk maçlar 3 Aralık Çarşamba günü son maçlar ise 4 Şubat 2015'te oynanacak. TFF programda açıklanan tarihlerin bir gün önce veya sonrasına da maç koyabilecek.

Gruplarda maç programı şöyle:

- 1. Hafta

3 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Sivasspor-Gaziantepspor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Trabzonspor

Akhisar Belediyespor-Manisaspor

C Grubu:

Samsunspor-Centone Karagümrük

Bursaspor-Mersin İdmanyurdu

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü

Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor

E Grubu:

Fenerbahçe-Kayserispor

Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare

F Grubu:

Sarıyer-Beşiktaş

Çaykur Rizespor-Adana Demirspor

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina BalçovaYaşamspor

Galatasaray-Eskişehirspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Giresunspor

Cizrespor-Gençlerbirliği

- 2. Hafta

17 Aralık Çarşamba

A Grubu:

Tuzlaspor-Sivasspor

Gaziantepspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Manisaspor-Keçiörengücü

Trabzonspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Mersin İdmanyurdu-Samsunspor

Centone Karagümrük-Bursaspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir

MKE Ankaragücü-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Fenerbahçe

Kayserispor-Altınordu

F Grubu:

Adana Demirspor-Sarıyer

Beşiktaş-Çaykur Rizespor

G Grubu:

Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Galatasaray

H Grubu:

Gençlerbirliği-Torku Konyaspor

Giresunspor-Cizrespor

- 3. Hafta

24 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Gaziantepspor-Tuzlaspor

Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Manisaspor

Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu

Samsunspor-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor

İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare

Fenerbahçe-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Adana Demirspor

Sarıyer-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Gençlerbirliği

Torku Konyaspor-Cizrespor

- 4. Hafta

31 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Tuzlaspor-Gaziantepspor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor

B Grubu:

Manisaspor-Trabzonspor

Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü

C Grubu:

Mersin İdmanyurdu-Centone Karagümrük

Bursaspor-Samsunspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü

Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor

Altınordu-Fenerbahçe

F Grubu:

Adana Demirspor-Beşiktaş

Çaykur Rizespor-Sarıyer

G Grubu:

Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor

Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

H Grubu:

Gençlerbirliği-Giresunspor

Cizrespor-Torku Konyaspor

- 5. Hafta

28 Ocak Çarşamba (2015)

A Grubu:

Gaziantepspor-Sivasspor

Tuzlaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Keçiörengücü

Manisaspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Samsunspor

Mersin İdmanyurdu-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-İstanbul Başakşehir

Kardemir Karabükspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Fenerbahçe

Bayburt Grup Özel İdare-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Sarıyer

Adana Demirspor-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

Eskişehirspor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Torku Konyaspor

Gençlerbirliği-Cizrespor

- 6. Hafta

4 Şubat Çarşamba (2015)

A Grubu:

Sivasspor-Tuzlaspor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Manisaspor

Akhisar Belediyespor-Trabzonspor

C Grubu:

Samsunspor-Mersin İdmanyurdu

Bursaspor-Centone Karagümrük

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor

Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü

E Grubu:

Fenerbahçe-Bayburt Grup Özel İdare

Altınordu-Kayserispor

F Grubu:

Sarıyer-Adana Demirspor

Çaykur Rizespor-Beşiktaş

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor

Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Gençlerbirliği

Cizrespor-Giresunspor

kalan karakter 1000

yusuf yusuf

Merhaba ziraat fenerin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.04.2015 21:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.