X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplarda son hafta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplarda son hafta

  • Giriş Tarihi: 2.2.2015 11:19
Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplarda son hafta
Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplarda son hafta

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 6. hafta ve son hafta heyecanı yarın oynanacak müsabakalarla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yarın, 4 Şubat Çarşamba ve 5 Şubat Perşembe günleri oynanacak 6. hafta maçlarının programı şöyle:

A Grubu

4 Şubat Çarşamba:

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (GASKİ Spor Tesisleri)

16.00 Medicana Sivasspor-Tuzlaspor (Sivas 4 Eyül)

B Grubu

Yarın:

18.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

4 Şubat Çarşamba:

13.00 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe)

C Grubu

4 Şubat Çarşamba:

16.00 Samsunspor-Mersin İdmanyurdu (Samsun 19 Mayıs)

5 Şubat Perşembe:

18.00 Bursaspor-Centone Karagümrük (Bursa Atatürk)

D Grubu

Yarın:

15.30 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor (Başakşehir Fatih Terim)

5 Şubat Perşembe:

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

E Grubu

Yarın:

20.00 Fenerbahçe-Bayburt Grup İl Özel İdare (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

4 Şubat Çarşamba:

13.30 Altınordu-Kayserispor (İzmir Atatürk)

F Grubu

5 Şubat Perşembe:

13.30 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)

20.30 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Yeni Rize Şehir)

G Grubu

4 Şubat Çarşamba:

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri - Seyircisiz)

20.00 Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Türk Telekom Arena)

H Grubu

4 Şubat Çarşamba:

11.00 Cizrespor-Giresunspor (Cizre İlçe - Seyircisiz)

18.15 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Torku Arena)

Son 16 turu eşleşmeleri belli olacak

Ziraat Türkiye Kupası'nda 6. hafta karşılaşmalarıyla tamamlanacak grup aşamasında, ilk iki sırayı alan ekipler son 16 turuna yükselme hakkı kazanırken, puan eşitliği durumunda ikili averaja bakılacak.

A ile B, C ile D, E ile F ve G ile de H gruplarında ilk ikiler, son 16 turunda çapraz eşleşmeyle birbirlerine rakip olacak.

Grup maçlarını lider tamamlayan takımların ev sahibi olacağı ve tek maç eleme usulüne göre oynanacak Son 16 turu maçlarının ardından tur atlayan ekipler ise çeyrek finale yükselecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.