X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER UEFA Avrupa Ligi sonuçları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

sonuçları

  • Giriş Tarihi: 10.7.2015 10:40 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 10:41
UEFA Avrupa Ligi sonuçları
UEFA Avrupa Ligi sonuçları

1. ön eleme turu, oynanan 50 rövanş karşılaşmasıyla tamamladı.

UEFA Avrupa Ligi'nde Trabzonspor'un 2. ön eleme turundaki rakibini belirleyecek eşleşmedeki rövanş maçında, Galler'in Bala Town takımı, ağırladığı Lüksemburg temsilcisi Differdange'ı 2-1 yendi. Buna karşın evindeki ilk karşılaşmayı 3-1 kazanan Differdange, iki karşılaşma sonunda rakibine 4-3 üstünlük sağlayarak Karadeniz temsilcisinin rakibi oldu.

Polonya kulübü Jagiellonia, deplasmanda 1-0 yendiği Litvanya'nın Kruoja ekibini sahasında 8-0 mağlup ederek rövanş mücadelelerinin en farklı galibiyetine imza attı.

Beşiktaş'ın eski Hırvat teknik direktörü Slaven Bilic'in çalıştırdığı İngiliz temsilcisi West Ham United ise evinde 3-0 kazandığı maçın rövanşında Andorra'nın Lusitans takımını 1-0 ile geçerek adını bir üst tura yazdırdı. İlk maçı tribünden izlediği için eleştirilen Bilic, bu kez takımını yedek kulübesinden yönetti.

Karşılaşmalar sonunda Shamrock Rovers, Kairat, Dacia, Debrecen, Elfsborg, Kalju, Omonia, Qabala, Kukes, Botoşani, Spartaks Jürmala, İnter Bakü, UCD Dublin, Birkirkara, Shakhtyor, Rosenborg, Odd, Hajduk Split, Beroe, Beitar, Slovan Bratislava, Apollon, AIK, Randers, Shirak, Zilina, Lokomotiva Zagreb, West Ham United, Jelgava, Vaduz, Slask, Stromsgodset, Differdange, Rabotnicki, Linfield, Spartak Trnava, Koper, Brondby, Vojvodina, Jagiellonia, Mladost Podgorica, Cukaricki, Ferencvaros, Trakai, Skonto, Newtown, Alashkert, Aberdeen, FH Hafnarfjördur, Zeljeznicar, KR Reykjavik 2. ön eleme turuna çıktı.

UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu rövanş maçları ve ilk karşılaşmaların sonuçları şöyle:

Shamrock Rovers-Progres: 3-0 (0-0)

Kairat-Kızılyıldız: 2-1 (2-0)

Dacia-Renova: 4-1 (1-0)

Sutjeska-Debrecen: 2-0 (0-3)

Elfsborg-Lahti: 5-0 (2-2)

Kalju-Aktobe: 0-0 (1-0)

Omonia-Dinamo Batum: 2-0 (0-1)

Qabala-Dinamo Tiflis: 2-0 (1-2)

Torpedo Belaz Zhodino-Kukes: 0-0 (0-2)

Tskhinvali-Botoşani: 1-3 (1-1)

Spartaks Jürmala-Buducnost Podgorica: 0-0 (3-1)

İnter Bakü-Laç: 0-0 (1-1)

Dudelange-UCD Dublin: 2-1 (0-1)

Ulisses-Birkirkara: 1-3 (0-0)

Shakhtyor-Glenavon: 3-0 (2-1)

Rosenborg-Vikingur: 0-0 (2-0)

Odd-Sheriff: 0-0 (3-0)

Hajduk Split-Sillamae: 6-2 (1-1)

Beroe-Atlantas: 3-1 (2-0)

Beitar-Ordabasy: 2-1 (0-0)

Slovan Bratislava-Europa: 3-0 (6-0)

Apollon-Saxan: 2-0 (2-0)

AIK-VPS: 4-0 (2-2)

Randers-Sant Julia: 3-0 (1-0)

Zrinjski-Shirak: 2-1 (0-2)

Zilina-Glentoran: 3-0 (4-1)

Lokomotiva Zagreb-Broughton: 2-2 (3-1)

Lusitans-West Ham United: 0-1 (0-3)

Litex-Jelgava: 2-2 (1-1)

Vaduz-La Fiorita: 5-1 (5-0)

Slask-Celje: 3-1 (1-0)

Partizani-Stromsgodset: 0-1 (1-3)

Bala Town-Differdange: 2-1 (1-3)

Rabotnicki-Flora: 2-0 (0-1)

NSİ Runavik-Linfield: 4-3 (0-2)

Spartak Trnava-Olimpic Sarajevo: 0-0 (1-1)

Koper-Vikingur Reykjavik: 2-2 (1-0)

Juvenes/Dogana-Brondby: 0-2 (0-9)

Vojvodina-MTK: 3-1 (0-0)

Jagiellonia-Kruoja: 8-0 (1-0)

Mladost Podgorica-Neftçi: 1-1 (2-2)

Cukaricki-Domzale: 0-0 (1-0)

Ferencvaros-Go Ahead Eagles: 4-1 (1-1)

HB Torshavn-Trakai: 1-4 (0-3)

Saint Patrick's-Skonto: 0-2 (1-2)

Valletta-Newtown: 1-2 (1-2)

Saint Johnstone-Alashkert: 2-1 (0-1)

Aberdeen-Shkendija: 0-0 (1-1)

FH Hafnarfjördur-Seinajoki: 1-0 (1-0)

Zeljeznicar-Balzan: 1-0 (2-0)

KR Reykjavik-Cork City: 2-1 uzatmada (1-1)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.