Yıldızla marka olunmaz

Giriş Tarihi: 19.7.2015
Yıldızla marka olunmaz

Şenol Güneş, rakiplerin pahalı transferlerine göndermede bulundu: Türk futbolu marka olacaksa Arda gibi değerleri daha fazla yetiştirmeli

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, dışarıdan alınan pahalı oyuncularla takımların ve ülkenin marka değerinin yükseleceğine inanmadığını söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Markalaşma konusunda Türk futbolu henüz istenen seviyede değil. Markalaşma için Avrupa takımlarında forma giyen oyuncu sayımızın artması gerekiyor. Barcelona'ya giden Arda gibi oyuncular üretmemiz şart" diye konuştu. Güneş'ten satırbaşları şöyle:

KENDİ ADINA OYNAYANLAR VAR
Geçen sezonun sonunu getirmede tecrübesizlik önemli bir faktördü. Geçmişi suçlamak doğru değil. Geçmişten dersler çıkarıp geleceği inşa etmek istiyoruz.
Takımda şu an için 10 numara oyuncu karakteri ön plana çıkmıyor. 'Yani ben takımı yönetirim, taşırım' anlayışından çok kendi adına oynama özelliği olan futbolcular var gibi. Tabii ki yetenekli ve iyi oyunculara sahibiz.

DEĞİŞİM İÇİN BURADAYIM
Benim çalıştırdığım takımlar yarışacaktır, yarışmalıdır, önde olmalıdır. Takımım ve oyuncularım adına bir değişim yaratmak istiyorum.
Hazırlık maçı da olsa kazanmak isteyeceğiz. Tüm oyuncular ligi ve Avrupa'yı taşıyabilmeli.
Kulüplerimizinin mutlaka yapısal bir reform sürecinden geçmesi gerekiyor.

KOMBİNELER 16 BİNE YAKLAŞTI
Eylül'ün sonlarına doğru Vodafone Arena'ya dönmeyi planlayan Beşiktaş'ın kombine kartlarına ilgi artıyor. Dün itibarıyla yeni stat için 15 bin 862 kombine satıldığı belirtilirken bu rakamın ilerleyen günlerde daha da artması bekleniyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızla marka olunmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz