X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Bilic daha önce neredeymiş"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Bilic daha önce neredeymiş"

  • Giriş Tarihi: 29.9.2015 17:22
"Bilic daha önce neredeymiş"
Bilic daha önce neredeymiş

Beşiktaş'ın eski hocası Bilic'in, "Kayserispor geçtiğimiz sezon hakem hataları ile düşürüldü" sözleri üzerine, sarı kırmızılı yönetimden bir açıklama geldi.

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic'in, 'Kayserispor geçtiğimiz sezon hakem hataları ile düşürüldü' açıklaması üzerine, Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Delikan, "Biz bir sezon boyunca Kayserispor camiası olarak hakemler tarafından düşürülüyor olmamızı defalarca dile getirdik. Bilic, Kayserispor'un hakem hataları nedeniyle düşürüldüğü açıklamasını neden Türkiye'de iken yapmadı" dedi.

Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Delikan, yaptığı açıklamasında, 2013-2014 sezonunda Kayserispor Kulübü'nün bariz hakem hataları sebebiyle bir yılının heba edildiğini belirterek, "Türkiye'de futbol camiasında görüyoruz ki, herkes her şeyi çok iyi biliyor. Türkiye'de teknik direktörlük yapmış olan Slaven Bilic'in açıklamaları da bunun en açık göstergesidir. Biz Kayserispor camiası olarak bir sezon boyunca hakem hatalarıyla düşürülmeye başlandığımızı ifade ederken, kimse ne Kayseri'ye ne de Kayserispor'a sahip çıktı. Ümit ediyorum ki, Kayserispor camiasına bunu yaşatanlar şu anda utanıyorlardır. Sormadan edemiyorum. Slaven Bilic, acaba neden Türkiye'de iken bu açıklamayı yapmadı" diye konuştu.

Slaven Bilic, iki gün önce yaptığı açıklamasında Türkiye'deki hakem hatalarından dem vurarak, Fenerbahçe'ye farklı muamele yapıldığını iddia etmiş, "Kayserispor 20 hakem hatasıyla düştü. Fenerbahçe'ye farklı muamele vardı" demişti.