X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hacıosmanoğlu'ndan şike davasıyla ilgili şok sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hacıosmanoğlu'ndan yla ilgili şok sözler

  • Giriş Tarihi: 29.9.2015 21:16 Güncelleme Tarihi: 29.9.2015 21:18
Hacıosmanoğlu'ndan şike davasıyla ilgili şok sözler
Hacıosmanoğlu'ndan şike davasıyla ilgili şok sözler

Başkanı , Başkanı ’ın, “Mahkeme bizi suçlu bulursa kupayı Trabzon’a veririz” şeklinde ifadeleriyle ilgili olarak, “Bilmiyorum bir garanti mi aldılar beraat edeceklerine dair. Herkesi ahlaki adaletli karar verme tavsiyesinde bulunabilirim” dedi.

Başkanı , Başkanı 'ın, "Mahkeme bizi suçlu bulursa kupayı Trabzon'a veririz" şeklindeki ifadeleriyle ilgili olarak, "Beraat edeceklerine dair garanti mi aldılar? Yargı süreci devam ediyor, etki altında bırakmak istemem kimseyi. Herkese ahlaki adaletli karar verme tavsiyesinde bulunabilirim" dedi.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki antrenman sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"ŞİKE SÜRECİYLE İLGİLİ MAKAM, MEVKİ VE GÜÇ TANIMIYORUZ"

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kendisini şike süreciyle ilgili konuşmamakla eleştirenlere göndermede bulunarak, "Biz baskı altındayız, bize talimat veriyorlar şike konusuyla ilgili konuşmayın diye o yüzden her zamanki gibi konuşmuyorum bu konuyla ilgili. Biz baskı altında olduğumuz için onunla mücadele edemiyorum. Konuşamıyorum da. Öyle istiyor Trabzon'un gerçek sahibi kendini sanan insanlar veya rantları kesilenler diyelim. Buradan bir sefer daha söylüyorum; biz ilk çıktığımız andan itibaren bu işin namus meselesi olduğunu ve bu konuyla ilgili hiçbir makam, mevki ve gücü tanımadığımızı ve bunun için sınırsız mücadele vereceğimizi söyledik dedi.

"BERAAT EDECEKLERİNE DAİR GARANTİ Mİ ALDILAR?"

Başkan Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı bir açıklamada, "Mahkeme bizi suçlu bulursa kupayı Trabzon'a veririz demesinin hatırlatılması üzerine, "Hiç cevap vermedim, vermiyorum da zaten. Dikkate de almadım. Bilmiyorum bir garanti mi aldılar beraat edeceklerine dair. Yargı süreci devam ediyor, etki altında bırakmak istemem kimseyi. Herkesi ahlaki adaletli karar verme tavsiyesinde bulunabilirim. Kaldı ki o mahkemeden beraat etsen dahi şikeyi ortadan kaldırmıyorsunuz. O takipler yapıldığı zaman da tek hakim kararı ile o dinlemeler yapılıyorsa, o günkü yasalar oydu. Sonradan çıkan torba yasada değişti ise geriye dönük işleyecek bir şey değildir o. Ancak adalet dışı bir kararla onu geriye dönük işletebilirsin, mahkumiyetten kurtarabilirsin. Kurtarmış olsan dahi sportif olarak şike yapılmıştır. Mahkemede hakimin huzurunda inkar ettikleri konuşmaları dahi tapelerden, ses kayıtlarından dinletip okeyletmişlerdir. Onun için oradan çıkacak sonuç şike sürecini hiçbir şekilde etkilemeyecek. Burada paralel kumpastan kimse bahsetmesin. Türkiye'de bir paralel örgüt var; ama o örgüt dış güçlerin maşası olarak kullanılan, ülkenin üzerine yapılan bir çalışmanın ürünü. Onların derdi spor sahalarına inmek değil, onların derdi çok daha farklı. Bu ülkenin büyümesini, güçlenmesini engellemek için kullanılan bir örgüt. Bu kulüp başkanına kumpas kuracak kadar basit değil. Onun için kimse onu kullanmasın. Orada bizim de söyleyeceğimiz çok şeyler var ama biz söylemiyoruz. Bu söylemler kimseyi kurtarmayacak. Sportif olarak nasıl o kadar ceza almışlarsa oradaki süreç bittikten sonra önümüzdeki günlerde çok daha farklı girişimlerimiz olacak. Hukukçu arkadaşlarımız çalışıyor. Sadece CAS ve FIFA'da değil farklı yerlerde de girişimlerimiz olacak" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

adanalı adanalı

BİRDE BENDEN DİNLEYİN ben orta okula giderken hoca bize bir ders verdi. dediki kışın yagan kar'ın siyah oldugunu bana ikna edin dedi. biz başladık sınıf olarak vay efendim kar siyahtır. vay efendim işte ultraviyola ışınlarının yansımasıyla bize beyaz görünüyor. vay efendim göz yanılması aslında kar siyahtır gibi bir sürü sacmalık sunduk. o kadar zorlandıkki cünkü hepimiz biliyoruz ki kar beyazdı.şu anda FENERBAHCE .kar'siyah oldugunu anlatmaya calışıyor.ama herkes biliyorki kar beyaz. dolaysıyala tüm türkiye biliyor ki 2011 şampiyonu şanlı TRABZONSPORUM.gercekler cıplak gezmeye bayılır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 09.10.2015 17:28
ali ali

Şanlı trabzon mu :)))))))) cevizlerimiz trabzonu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.10.2015 10:48
haha haha

sanada sira gelecek cakma mafya

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 09.10.2015 17:02
serdar serdar

Hacıosmanoğlunun tipi bir kere normal sağlıklı insana benzemiyor mafya bozuntusu

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 09.10.2015 14:49
serdar  serdar

Trabzon 2011 de haketmeden kazandığı o paraları kuzu kuzu faizi ile birlikte öder

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.01.2016 21:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.