X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kupada 3. eleme maçları açıklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kupada 3. eleme maçları açıklandı

  • Giriş Tarihi: 4.11.2015 16:04
Kupada 3. eleme maçları açıklandı
Kupada 3. eleme maçları açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turu karşılaşmalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1-3 Aralık tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Tur atlayan ekiplerin grup aşamasına kalacağı müsabakaların programı şöyle:

1 Aralık Salı:

13.00 24Erzincanspor-spor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Sarıyer-Kayserispor (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Vartaş Elazığspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Aydınspor 1923-Denizlispor (Adnan Menderes)

15.30 Osmanlıspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Osmanlı)

18.00 Bursaspor-UTAŞ Uşakspor (Bursa Atatürk)

20.30 Torku Konyaspor-Kocaeli Birlikspor (Konya Büyükşehir)

2 Aralık Çarşamba:

13.00 Etimesgut Belediyespor-Gençlerbirliği (Etimesgut Kemal Atatürk)

13.00 Fatih Karaümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa)

13.00 Kastamonuspor 1966-Kasımpaşa (Kastamonu Gazi)

13.00 Kardemir Karabükspor-Payasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (GAP Arena)

13.00 1461 Trabzon-Pazarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

13.00 Iğdır Arasspor-Bandırmaspor (Iğdır Kışla)

13.00 Çine Madranspor-Bucaspor (Yüksel Yalova)

13.00 Tuzlaspor-Manisaspor (Tuzla Belediye)

13.00 İnegölspor-Balıkesirspor (İnegöl İlçe)

15.30 Karşıyaka-Tekirdağspor (İzmir Atatürk)

18.00 Adana Demirspor-Sivas Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20.30 Çaykur Rizespor-Orhangazispor (Rize Yeni Şehir)

3 Aralık Perşembe:

13.00 Kartalspor-Giresunspor (Kartal)

13.00 Menemen Belediyespor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)

15.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)

15.30 Adanaspor-Diyarbekirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Gaziantepspor-Gölcükspor (Kamil Ocak)

20.30 Akhisar Belediyespor-Dardanelspor (Manisa 19 Mayıs)