X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kuddusi Müftüoğlu basın toplantısı düzenledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kuddusi Müftüoğlu basın toplantısı düzenledi

  • Giriş Tarihi: 22.2.2016 13:08 Güncelleme Tarihi: 22.2.2016 17:40
Kuddusi Müftüoğlu basın toplantısı düzenledi
Kuddusi Müftüoğlu basın toplantısı düzenledi

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, dün oynanan Galatasaray - Trabzonspor maçında yaşanan hakem hataları hakkında konuştu.

Müftüoğlu'nun konuşmalarından kısa başlıklar;

"DENİZ ATEŞ BİTNEL'E GEREKLİ YAPTIRIMLAR UYGULANACAK"

"Deniz Ateş Bitnel dün akşam kötü bir performans sergilemiştir. Trabzonspor'un mağdur olduğu tartışma götürmez. Deniz Ateş Bitnel ilk kez bir Trabzonspor maçı yönetmiyor. Bu yıl Trabzonspor'un Osmanlıspor ve Fenerbahçe maçlarını yönetti ve Fenerbahçe maçındaki performansı takdir edildi. Bitnel hakemlikteki yenilenme programımızın önemli isimlerinden biridir. Hakemin Galatasaray - Trabzonspor maçındaki gözlemci raporları ortadadır. Deniz Ateş Bitnel'e gerekli yaptırımlar uygulanacaktır."

"SALİH DURSUN'UN KAHRAMAN İLAN EDİLMESİ DOĞRU DEĞİL"

"Salih Dursun'un bu konudaki görüntüsü hoş değil. Bu konuda ilgili kurullar gereğini yapacaktır. Salih'in futbol kamuoyunda kahraman olarak gösterilmesini doğru bulmuyorum."

"DEMİRÖREN İLE İSTİŞARE ETTİK VE 'SONUNA KADAR ARKANDAYIZ' DEDİ"

Başkan Demirören ve yönetimle istişare ettik ve bu konuda sonuna kadar arkamda olduklarını beyan ettiler. Şu anda bir sancı yaşıyoruz. Görev vere vere genç hakemleri kazanmaya çalışıyoruz. Hakem tayinlerinde en son kararı ben veriyorum.