X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER "Umut'a penaltı yoktu"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

"Umut'a penaltı yoktu"

  • Giriş Tarihi: 7.3.2016 16:19 Güncelleme Tarihi: 7.3.2016 16:21
"Umut'a penaltı yoktu"
Umut'a penaltı yoktu

Eski milli futbolcu , - maçındaki tartışmalı penaltı kararı ile ilgili, "Penaltı pozisyonunda , Umut'a çok ısrar etti. Umut'a giderek, 'orada bir penaltı yoktu, açık açık itiraf et' dedi ama Umut'tan o şekilde bir davranış gelmedi. Belki yapsa tarihe geçecekti" dedi.

O POZİSYON PENALTI DEĞİLDİ

Eski milli futbolcu , lı futbolcu hakkında önemli tespitlerde bulundu.Galatasaray - karşılaşmasının 86. dakikasında Umut Bulut'un çok tartışılan penaltı pozisyonunu ile ilgili Çatkıç, şöyle konuştu:

"Umut Bulut Galatasaray takımına her maçta kafasını gözünü yarar... Sargı beziyle maçı tamamlar. Umut, özellikle Trabzonspor maçında da haksız penaltılara sebep olarak 'maç kazandırsın' diye transfer edilmemiştir. Umut Bulut Galatasaray'a, 'gol atsın' diye transfer edilmiştir. Ama maalesef son zamanlarda böyle bir katkı sağlayamıyor. Hem Galatasaray taraftarından hem de diğer taraftarlardan, taraflı-tarafsız çok tepki alıyor. Penaltı pozisyonunda da , Umut'a çok ısrar etti. Umut'a giderek, 'orada bir penaltı yoktu, açık açık itiraf et' dedi ama Umut'tan o şekilde bir davranış gelmedi. Belki yapsa tarihe geçecekti. Çünkü çok haksız bir şekilde kazanılmış bir penaltıyla maç berabere bitti."