X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bakan Kılıç’tan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bakan Kılıç’tan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi açıklaması

  • Giriş Tarihi: 26.3.2016 14:43
Bakan Kılıç’tan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi açıklaması
Bakan Kılıç’tan Galatasaray-Fenerbahçe derbisi açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihini, kurullar içerisinde yapılan görüşmeden sonra futbol federasyonumuzla beraber kulüpler belirleyecektir.” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihini, kurullar içerisinde yapılan görüşmeden sonra futbol federasyonumuzla beraber kulüpler belirleyecektir." dedi.

Ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ne zaman oynanacağına yönelik soruları yanıtlayan Bakan Kılıç, " Türkiye Futbol Federasyonu ve kulüplerin yapacağı çalışmayla belirlenecek olan bir tarihten bahsediyoruz. Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin güvenlik birimlerimizin ortaya koymuş olduğu istihbari çalışmalar doğrultusunda ertelenmesi kararını federasyon, valilik, emniyet teşkilatımız ve emniyetten sorumlu birimlerle vermiştir. Kulüpler de buna zaten destek vermişlerdi. Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin tarihini, kurullar içerisinde yapılan görüşmeden sonra futbol federasyonumuzla beraber kulüpler belirleyecektir." değerlendirmesinde bulundu.