X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Trabzonspor'da 'uçaklı' ve 'otobüslü" kombine dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'da 'lı' ve 'otobüslü" dönemi

  • Giriş Tarihi: 29.3.2016 10:26 Güncelleme Tarihi: 29.3.2016 10:39
Trabzonspor'da 'uçaklı' ve 'otobüslü" kombine dönemi
Trabzonspor'da 'uçaklı' ve 'otobüslü kombine dönemi

 Kulübü, Türkiye’de bir ilke imza atarak '' ve 'otobüslü kombine' projesini hayata geçirecek.

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Başkan yönetiminde, yeni projelerle kulübü ekonomik anlamda ayağa kaldırmayı hedefleyen , Türkiye'de de bir ilke imza atmış olacak. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin çeşitli noktalarında ve yurt dışında yaşayan taraftarların takımlarını, yapılmakta olan yeni stadyumu olan Akyazı'da izleyebilmesi için '' uygulaması hayata geçirilecek. Türkiye'de ilk kez hayata geçirilecek bu uygulama sonucu, en az 5000 kombine biletin satılmasının hedefleneceği bildirildi.

DÖNÜŞLERİ DE AYNI YOLDAN

Buna göre organizasyon kapsamında ilk olarak taraftarların yoğun şekilde bulunduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Sakarya ve 'dan Trabzon'a maç öncesi geliş, maçın bitiminde de dönüşleri için uçak seferleri olacak. Derbi olarak nitelenen maçlarda ise yurt dışından Trabzon'a benzer bir seyahat planı organize edilecek.

YAKIN ŞEHİRLERE OTOBÜSLÜ KOMBİNE

Ayrıca Samsun, Ordu, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt ve Erzurum gibi Trabzon'a yakın şehirlerdeki taraftarlar için de, 'otobüslü kombine' uygulamasına gecilecek.

"TARAFTARLARIMIZ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAK"

Avni Aker'den Akyazı Stadyumu'na geçiş yapacaklarını hatırlatan Başkan Muharrem Usta, yeni projeleri konusunda şunları söyledi:
"Trabzonspor şampiyonluklarının tarihini Avni Aker'de yazdı. Yeni şampiyonlukların tarihini de yeni stadyumumuzda yazmak istiyoruz. Ama bu tek başına olmaz. Hem biz hem de taraftarlarımız üzerine düşen görevi yapacak. Sahada yarışan bir Trabzonspor izletmeyi hedefliyoruz. Taraftarlarımız da yeni stadyumumuzu doldurarak Trabzonspor'a destek vermeli. Bunun için yakın zamanda kombine satışlarına başlıyoruz."