X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Transfer mujdesi Temmuz’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Transfer mujdesi Temmuz’da

  • Giriş Tarihi: 30.6.2016
Transfer mujdesi Temmuz’da
Transfer mujdesi Temmuz’da

’nın FFP takibi devam ediyor. Şampiyon olmamız bir şey değiştirmiyor. Bonservisli oyuncu alabilmemiz için önce futbolcu satmalıyız. Temmuz ayında iki transferi bitiririz.”

'ta yeni yapılan görev dağılımıyla transferden sorumlu yönetici olan Umut Güner, SABAH'a konuştu. Geçen sezonun şampiyonu olarak en önemli hedeflerinin mevcut kadroyu korumak olduğunu belirten Güner, eksik bölgelere transfer yapmak için çok titiz çalıştıklarını belirtti. Beşiktaş'ta işlerin sistemli şekilde yürütüldüğünü vurgulayan Güner şunları söyledi: 4 başkanımız bize transfer komitesi başkanlığı görevini tebliğ etti. Biz de bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağız. Bundan önce de transfer çalışmaları, arama-tarama ekibi, teknik kadro ve yönetim arasında üçlü bir mekanizmadan oluşan bir yapı vardı. Aynı sistem devam edecek. 4 Oturmuş bir kadroya sahip olduğumuz için rakiplerimiz kadar transfere ihtiyacımız yok. Sadece eksik bölgeleri belirledik ve bu yönde çalışmalar sürüyor. 4 Herkesin bildiği gibi 2017 sezonu sonuna kadar 'nın Finansal Fair Play (FFP) takibi devam ediyor. Şampiyon olmamız, Şampiyonlar Ligi'ne katılmamız, bu kriterleri değiştirmedi. Diğer kulüplerin de farklı kısıtlamaları var. En önemlisi, bonservisli transfer yapabilmek için oyuncu satmamız gerekiyor. Bu yüzden daha titiz ve dikkatli olmak durumundayız.

TARAFTAR RAHAT OLSUN
4 Kamuoyuna yansıyan ve yansımayan birçok görüşmemiz var. Ligin başlamasına kadar, 1.5 aydan fazla bir süremiz var. Taraftarımız merak etmesin, yönetim olarak en iyi transferleri, en uygun şartlarda yapacağız. Temmuz ayında 1-2 transferimiz bitebilir.