X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İşte Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İşte Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri

  • Giriş Tarihi: 15.7.2016 14:26 Güncelleme Tarihi: 15.7.2016 16:05
İşte Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri
İşte Başakşehir ve Osmanlıspor'un rakipleri

Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Medipol Başakşehir ve (turu geçmesi halinde) Osmanlıspor'un rakipleri belli oldu.

Avrupa Ligi'nde 2016-17 sezonu 3. ön eleme turu eşleşmeleri belli oldu.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde yapılan çekilişte, Türkiye'den Medipol Başakşehir ve 2. ön eleme turunda 'nın Zimbru takımıyla mücadele eden Osmanlıspor'un da yer aldığı 3. ön eleme turu eşleşmeleri belirlendi.

Buna göre, ikinci kez Avrupa kupalarında mücadele edecek Medipol Başakşehir, Hırvatistan takımı Rijeka ile karşılaşacak.

Deplasmanda oynadığı ilk maçta Zimbru ile 2-2 berabere kalan Osmanlıspor ise 2. ön eleme turunu geçmesi halinde Maccabi Haifa (İsrail) - Nomme Kalju (Estonya) eşleşmesinin galibinin karşısına çıkacak.

İlk maçların 28 Temmuz, rövanşlarının 4 Ağustos'ta oynanacağı UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu eşleşmeleri şöyle:

RoPS Rovaniemi (Finlandiya)/Lokomotiva Zagreb () - Vorskla (Ukrayna)

Saint-Etienne (Fransa) - AEK (Yunanistan)

Cliftonville (Kuzey İrlanda)/AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Spartak Moskova (Rusya)

Pandurii Targu Jiu (Romanya) - Kairat (Kazakistan)/Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

Vojvodina (Sırbistan)/Connah's Quay (Galler) - Dinamo Minsk (Belarus)/Saint Patrick's Athletic (İrlanda Cumhuriyeti)

Partizan (Sırbistan)/Zaglebie Lubin (Polonya) - Stromsgodset (Norveç)/Sonderjyske (Danimarka)

Austria Wien (Avusturya)/Kukesi (Arnavutluk) - Shirak (Ermenistan)/Spartak Trnava (Slovakya)

Hertha Berlin (Almanya) - Brondby (Danimarka)/Hibernian (İskoçya)

West Ham United (İngiltere) - Shakhtyor Soligorsk (Belarus)/Domzale (Slovenya)

Luzern (İsviçre) - Sassuolo (İtalya)

AIK (İsveç)/Europa (Cebelitarık) - Panathinaikos (Yunanistan)

Medipol Başakşehir (Türkiye) - Rijeka (Hırvatistan)

Videoton (Macaristan)/Cukaricki (Sırbistan) - Midtjylland (Danimarka)/Vaduz (Liechtenstein)

Levadia (Estonya)/Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Rio Ave (Portekiz)

Zimbru (Moldova)/Osmanlıspor (Türkiye) - Maccabi Haifa (İsrail)/Nomme Kalju (Estonya)

Heracles (Hollanda) - Arouca (Portekiz)

Piast Gliwice (Polonya)/Göteborg (İsveç) - Beroe (Bulgaristan)/HJK Helsinki (Finlandiya)

Birkirkara (Malta)/Hearts (İskoçya) - Krasnodar (Rusya)

Aberdeen (İskoçya)/Ventspils (Letonya) - Maribor (Slovenya)/Levski Sofya (Bulgaristan)

Debrecen (Macaristan)/Torpedo (Belarus) - Rapid Wien (Avusturya)

Admira Wacker (Avusturya)/Kepez (Azerbaycan) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti)

AZ Alkmaar (Hollanda) - Giannina (Yunanistan)/Odds BK (Norveç)

Lille (Fransa) - MTK Budapeşte (Macaristan)/Gebele (Azerbaycan)

Genk (Belçika)/Buducnost (Karadağ) - Hacken (İsveç)/Cork City (İrlanda Cumhuriyeti)

Gent (Belçika) - Viitorul (Romanya)

Slovan Bratislava (Slovakya)/Jelgava (Letonya) - Omonia (Kıbrıs Rum Kesimi)/Beitar Kudüs (İsrail)

Oleksandriya (Ukrayna) - CSMS Iaşi (Romanya)/Hajduk Split (Hırvatistan)

Neftçi Bakü (Azerbaycan)/Shkendija (Makedonya) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)

KR Reykjavik (İzlanda)/Grasshoppers (İsviçre) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)

FENERBAHÇE'NİN RAKİBİ MONACO

FENERBAHÇE'NİN RAKİBİ MONACO'YU TANIYALIM!

FENERBAHÇE CEPHESİNDEN İLK MONACO YORUMU