FIFA’ya giderim

Giriş Tarihi: 20.7.2016
FIFA’ya giderim

Sosa, yönetimine, “Gitmeme izin vermezseniz FIFA’ya başvururum” resti çekti. Atiba’nın da West Ham hayali yeniden depreşti. Yönetici , “ bile geleceğini bilmiyor” diye konuştu

Ayrılmak isteyen Sosa ve Atiba kararlarında diretiyor, Gomez'den ise haber yok!

AMACI MİLAN'A TRANSFER
Bir grup vatan haininin gerçekleştirdiği ancak Türk Milleti'nin tek vücut karşı durarak başarısızlığa uğrattığı darbe girişimi, 'ta kalmak istemeyen futbolculara fırsat doğurdu. Milan'a tranferi için daha önce de terör olaylarını bahane eden Josa Sosa'nın, "Gitmeme izin vermezseniz, FIFA'ya başvururum" diyerek yönetime rest çektiği ortaya çıktı.

YÖNETİM KARAR AŞAMASINDA
Milan, Sosa için teklifini 4.5 milyon Euro'ya kadar çıkarırken, yönetimin önümüzdeki günlerde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi. Beşiktaş'ın başını ağrıtan bir başka konu ise Atiba oldu. Daha önce takımda kalma konusunda ikna edilen Kanadalı yıldızın, Türkiye'de yaşanan son gelişmelerin ardından yeniden West Ham'a gitmek istediği öğrenildi.

GOMEZ'DE BELİRSİZLİK
Bu arada siyah-beyazlı kulübün asbaşkanı Deniz 'dan Mario açıklaması geldi. Transfer komitesinin başına getirilen Umut Güner'in Alman golcü ile ilgili görüşmeleri sürdürdüğünü belirten Atalay, "Ancak Gomez'in bile geleceği hakkında bilgisi yok. Doğrusu bu transferin son durumuyla ilgili benim de net bir bilgim bulunmuyor" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
FIFA’ya giderim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz