X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Onay çıkmazsa şampiyonluğu bile etkiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Onay çıkmazsa şampiyonluğu bile etkiler

  • Giriş Tarihi: 19.10.2016
Onay çıkmazsa şampiyonluğu bile etkiler
Onay çıkmazsa şampiyonluğu bile etkiler

Galatasaray A.Ş. yöneticisi Mayıs ayında mutlu son için şart koştu: Genel kurulda Riva ve Florya için yetki verilmezse bu şampiyonluğu bile etkiler

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent , sarı-kırmızılı kulüpte Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesiyle ilgili 22 Ekim'de yapılacak olağanüstü mali genel kurulda olumsuz bir sonuç çıkmasının şampiyonluğu bile etkileyeceğini söyledi. Nazifoğlu, "Bizler, bu ayın 22'sini bekliyoruz. Florya'da bir beklenti var. Şampiyonluğa da gidiyoruz. Kötü bir sonuçta iyi etkilenmeyiz. Şampiyonluğu bile etkiler" dedi.

BRUMA 50 MİLYON EURO
Muslera ve Bruma'nın geleceği için ise Nazifoğlu şöyle konuştu: "Basında finansal fair-play'den dolayı devre arasında bazı oyuncuları satmamız gerektiği yazıyor. Öyle bir durum yok. Bizim 65 milyon 'luk kotamız var. Şu anda 60 milyon 'dayız ve 5 milyon Euro da harcayabiliriz. Bizden oyuncu almak kolay değil. Bruma için 15 milyondan başladık, 50 milyon Euro'ya kadar çıktı."

F.BAHÇE'YE KATILIYORUM
Levent Nazifoğlu, kasım ayında yapılacak Süper Lig yayın ihalesinin 600 milyon dolar civarında sonuçlanacağını belirtti. Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinin "Galatasaray ile Fenerbahçe'nin yayın payı dağılımında fedakarlık yaptığı" görüşüne katıldığını vurgulayan Nazifoğlu, "Benim şahsi görüşüm, F.Bahçe'nin görüşüyle aynı" dedi.

AYSAL: BAŞKAN İSTİFA ETMEZ!..
Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal, 22 Ekim'de gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul öncesi konuştu: "Hepimizin yapıcı olması gerektiğine inanıyorum. Mülkleri satmak çok kolay bir yöntem. Genel Kurul yol gösterici olacaktır. Şu etapta önümüzdeki günlerde düşünüp bu konuda açıklama yapacağım. Başkanın yetki alamayınca istifa edeceği konuşuluyor. Başka sebepler varsa istifa eder. Yetki alamadığı için başkan istifa etmez."