Gücümüz taraftarımız

Giriş Tarihi: 11.11.2016
Gücümüz taraftarımız

“Milli Takımımızın en önemli itici güçlerinden biri Antalya’da tribünleri dolduracak olan taraftarımızdır. Biz de onların desteğine galibiyet ve güzel futbol ile karşılık vereceğiz”

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, yarın Antalya'da kardeş ülke Kosova'yı ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Milli Takımımız, son derece güçlü takımların yer aldığı bir grupta. FIFA Dünya Kupası'na katılma hedefine ulaşmak için öncelikle evimizdeki maçların tümünü kazanmak istiyoruz. Bu çerçevede Kosova karşılaşmasında parolamız mutlak galibiyet olacak. Ayrıca bu maçın milli takımımız için bir çıkış sürecinin başlangıcı olmasını istiyoruz. Rakibimiz uluslararası alanda deneyimsiz olsa da köklü bir futbol ekolünün izlerini taşıyor. Onlar da her maça ülkelerini en iyi şekilde tanıtmak ve temsil etmek için çıkıyor. Bu nedenle Kosova karşılaşmamız son derece zorlu geçecek" ifadelerini kullandı.

OĞUZHAN ÖZYAKUP TAKIMLA ÇALIŞTI
Ay-yıldızlı takımın en büyük gücünün yine taraftarı olacağını vurgulayan Terim, "Takımımız sahada rakibini ciddiye alarak mücadele edecek ve oyuncularım ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Her zaman olduğu gibi Kosova maçında da Türk Milli Takımı'nın en önemli itici güçlerinden biri Antalya'da tribünleri dolduracak taraftarımız olacak. Biz de onların desteğine galibiyet ve güzel futbol ile karşılık vermek için sahaya çıkacağız" diye konuştu. Millilerin dün basına kapalı yaptığı antrenmana sakatlığı geçen Oğuzhan'ın da katılması yüzleri güldürdü.

..VE SÖZ TERİM'DE
Terim'in önemli açıklamalar yapması beklenen basın toplantısı bugün saat 19.00'da başlayacak.
ARKADAŞINA GÖNDER
Gücümüz taraftarımız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz