X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Malkara OSB Yönetim Kurulu Gebze’de Ziyaretlerde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Malkara OSB Yönetim Kurulu Gebze’de Ziyaretlerde Bulundu

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 16:32
TEKİRDAĞ'A BAĞLI MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL VE MALKARA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (OSB) YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, GEBZE OSB YÖNETİM KURULU BAŞKANI VAHİT YILDIRIM VE ARTESİM YÖNETİM KURULU BAŞKANI TURHAN ÖNALAN’I ZİYARET ETTİ.
Malkara OSB Yönetim Kurulu Gebze’de Ziyaretlerde Bulundu

’a bağlı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Üyeleri, Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ve Artesim Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Önalan’ı ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un yanı sıra Malkara Kaymakamı Mahmut Halal, Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Cem Özkan, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin ile Malkara OSB Bölge Müdürü Taner Turna yer aldı.
Ziyaretler kapsamında Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri’ne Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ve Artesim Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Önalan tarafından Gebze OSB’nin tanıtımı yapılarak, Gebze OSB Müdürlüğünün faaliyetleri hakkında bilgi aktarıldı. Ziyarette, Gebze OSB’nin hem de Malkara OSB’nin faaliyet ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret sonunda, Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım tarafından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyelerine anı tabağı takdim edildi.