Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Malkara OSB Yönetim Kurulu Gebze’de Ziyaretlerde Bulundu

Giriş Tarihi: 25.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 16:32
Malkara OSB Yönetim Kurulu Gebze’de Ziyaretlerde Bulundu
’a bağlı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Üyeleri, Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ve Artesim Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Önalan’ı ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un yanı sıra Malkara Kaymakamı Mahmut Halal, Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Cem Özkan, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin ile Malkara OSB Bölge Müdürü Taner Turna yer aldı.
Ziyaretler kapsamında Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri’ne Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım ve Artesim Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Önalan tarafından Gebze OSB’nin tanıtımı yapılarak, Gebze OSB Müdürlüğünün faaliyetleri hakkında bilgi aktarıldı. Ziyarette, Gebze OSB’nin hem de Malkara OSB’nin faaliyet ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret sonunda, Gebze OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım tarafından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyelerine anı tabağı takdim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Malkara OSB Yönetim Kurulu Gebze’de Ziyaretlerde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN