X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Uşak AK Gençlik’ten "Hayallerin Bayramı" Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Gençlik’ten "Hayallerin Bayramı" Etkinliği

  • Giriş Tarihi: 7.7.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
"Hayallerin Bayramı" etkinliğinde çocukların camide hayalindeki oyuncağı resmederken
Uşak AK Gençlik’ten Hayallerin Bayramı Etkinliği

Ak Parti Gençlik Kolları, Ramazan Bayramında çocukların hayallerini gerçekleştirmek ve sevinçlerine ortak olmak için " Hayallerin Bayramı" adlı etkinlik gerçekleştirdi.
Etkinlik yaklaşık 30 çocuğun katılımıyla gerçekleşirken, ikindi namazından sonra çocuklar Laleli Camii’de hayallerindeki oyuncağın resimlerini çizdiler. Burada çizilen resimler Ramazan Bayramında Ak Parti Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilerek çocuklara teslim edilecek. Laleli Camii etkinliğinin ardından Masallar Diyarı Çocuk Parkında Geçnlik Kolları Üyeleri ve çocuklar doyasıya eğlendi.
Uşak Ak Parti Gençlik Kolları Başkan Vekili Feyyaz Atalay, ortak geleceğimiz olan çocuklarımın hayallerini bu bayramda da gerçekleştirmek istediklerini belirterek; "Proje kapsamında çocukların oruç hassasiyetlerinin pekiştirilmesi sebebi ile ikindi vakti Laleli camide buluşup, cami içerisinde, hayallerindeki oyuncağı resmetmelerini istedik. Çocukların resmettikleri hayalleri Ramazan Bayramı’nda kendilerine hediye olarak vereceğiz. Amacımız ortak geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirerek, onların mutluluğuna, sevinçlerine bir nebze katkıda bulunmak" dedi.
Etkinlik daha sonra At Çiftliğinde düzenlenen iftar yemeğinde sona erdi.