Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Okurumuz Kadri Akgüneş'in uyarısı hiç de yabana atılacak cinsten değil.
Kazaların, terörün kol gezdiği bir ülkede umarım yazdıkları, gereken karşılığı bulur:
"Sayın Aytuğ, dün akşam Star TV'de trafik kazası geçiren ve sağlığına yeniden kavuşan genç kıza, MOBESE kameralarından alınan kaza görüntüleri izlettirildi. Karşıya geçmeye çalışan genç kız, çarpan otomobilin etkisiyle havada taklalar atarak yere düştü ve metrelerce sürüklendi. İşte o anda bir vatandaş koşarak geldi ve genç kızı karga tulumba kucağına alarak karşı kaldırıma taşıdı. Genç kızın şansı varmış ki, böyle bir taşıma sonucu sakat kalmamış. Trafik kazalarında birçok kişinin yanlış müdahaleler sonucu sakat kaldığı malumunuz. Her konuda kamu spotu yayınlatan yetkililerin, ilk yardımın önemini vurgulayan spotlar da yayınlatmaları gerektiğini düşünüyorum. Medya dünyasındaki saygın kişiliğiniz bu konunun gündeme alınmasında büyük katkı sağlayacaktır. Saygılarımla..."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER