Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçen hafta Star'ın yeni yarışması Yap Bakalım'ın ardından, şakalara (Yoksa 'işkencelere' mi desek?) maruz kalan günahsız insanların dramını gündeme getirip onlara tazminat ödenmesi gerektiğini yazmıştım.
Zira günlük alışverişlerini yapan sıradan insanlar, bir anda kendilerini bir kabusun orta yerinde buluyor. Kendisine emredilen saçma hareketleri uyguladıkça para ödülü kazanan yarışmacının hedefi oluyorlardı.

BÖYLE OLMAZ
Mezalim bu hafta da devam etti. Özellikle bijuteri mağazasına dalan yarışmacı kız resmen terör estirdi.
Bir ara gözüne kestirdiği iki genç kızın üzerine yürüyerek, birine "Sana bir tokat atarsam?" diye saldırdı.
Kızlardan biri tam elini kaldırıp bizim yarışmacıya bir Osmanlı tokadı aşkedecekken, arkadaşı son anda engel oldu.
Peki ya olmasaydı?
Büyük ihtimalle o bölüm yayınlanmayacak, günahsız kıza bunun bir televizyon programı olduğu anlatılacak ve ricayla şikayetinden vazgeçmesi sağlanacaktı.
Böylece olaydan kimsenin haberi olmayacaktı.
Bir başka yarışmacı kadının tacize varan iltifatlarına komplimanlarla karşılık veren orta yaşlı adamın yüzü ise buzlama efektiyle kapatılmaya çalışıldı.
Umarım -varsa- eşi, sevgilisi ya da çocukları adamı teşhis edememiştir!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER