Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sohbet programlarında dekorun çok önemli olduğuna inanırım. Nihayetinde ekranın 'kelle' ile dolacağı aşikardır. Bu rutini kırmak için stüdyo dekorunun ilginç, hareketli ve özellikle de temaya uygun olması gerekir.
Ne var ki, çizimde çok doğru görünen dekor tasarımları iş uygulamaya gelince ekranda sırıtır. Aynı durum, Medyatik programını sunduğumda benim de başıma gelmişti.
Benim bir ucunda bulunduğum beyaz üçgen masa çizimlerde hoş görünüyordu ama ilk programın ardından bu sütunlarda kendi programımı çatır çatır eleştirirken aynen şöyle yazmıştım: "O kocaman masa ne öyle? Üstünde halay mı çekeceksiniz?"
Dekor ve özellikle de 'masa' konusunda kendi programını bile yerden yere vuracak kadar hassas birinin, Telegol masasına kayıtsız kalması beklenemezdi herhalde. Sezon başından beri masayı geniş planda her gördüğümde beni bir gülmedir alıyor. Masanın ucunda bir siyah panel ve içinde sarı renkli dizi dizi minik ampuller.
Sanırsınız doğalgaz kesilmiş de yorumcuların soğuktan donmamaları için oraya bir elektrikli soba koymuşlar, Sanki birazdan Erman Toroğlu gelip ısınmak için ellerini ovuşturacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER