Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

İşte ak yürek!

Pek çok meslektaşı; gazetelerde ve magazin programlarında çapkınlıkları, alkol alıp ehliyet kaptırmaları, muhabirlere saldırmaları ile gündem olurken, Engin Akyürek bir kez daha 'adam' olarak karşımıza çıktı.
Önceki gün Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz'a konuk olan Bir Dileğim Var projesinin yaratıcısı Alper Türedi, kendisine destek olan ünlüler hakkında bilgi verdi. Bunlar arasında biri vardı ki, soyadını sonuna kadar hak ediyordu: Engin Akyürek...
Kara Para Aşk dizisinin başarılı oyuncusu; lösemili çocukları hayallerine kavuşturmak için yola çıkan projedeki tüm dilek listesini tek tek yerine getirmeyi teklif etmiş. Alper Türedi bunun imkansız olduğunu söyleyince, Akyürek bu kez Gaziantep'te yardıma muhtaç çocuklar için hatrı sayılır bir yardımda bulunmuş.
Peki Engin Akyürek'i neden hep takdirle anıyorum? Sebebi ortada değil mi? Bana göre şu imaj ve pazarlama ülkesinin; PR'ı, yani halkla ilişkiler ve reklam kampanyası olmadığı halde en çok sevilen aktörü Engin Akyürek de ondan...
Rakipleri sürekli 'baklava' beyanında bulunup lüks otomobilleri ve bar önü maceraları ile magazine konu olurken; Engin Akyürek, yaptığı hayır işlerini bile gizleyip üzerimizde 'yürek beyazlatıcı deterjan' etkisi bırakıyor.
Şov dünyasının ikiyüzlülüğünden, cilalı imaj devrinin sahteciliğinden bunalan yazarınız da bulduğu bu 'cevherin' tadını çıkarıyor işte...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER