Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Star TV'nin yayınladığı güzellik yarışması, organizasyon ve yayıncılık açısından ortalamanın üzerindeydi. Özenli koreografisi ve yıldız kaynayan jürisi de pek sükseliydi. Sunum konusundaki acemilikleri bir yana bırakırsak, geçer not aldı.
Ancak final için seçilen kızlar size de 'birbirinin tıpkısı' gibi gelmedi mi? Aynı burunlar, aynı kaşlar, aynı saçlar... Acaba ana sponsorun bir şampuan firması olması yüzünden mi hepsi açık bırakılmış, düz taranmış tek tip saçlarla podyumdaydılar? Oysa her tipe uygun kuaför çalışması yapılarak kızların görüntülerine 'karakter ve kendine özgülük' kazandırmak, 'eşitliği' bozmazdı ki...
Bir de 'son poz' denilen duruşlara takıldım. Eskiden güzellik kraliçesi adayları sahnede sıralarını beklerken bir ayakları biraz önde, bacakları bitişik halde 'estetik"' bir duruş sergilerdi. Ama izlediğim yarışmadaki kızlar, bacakları bir omuz genişliğinde iki yana açılmış, elleri bellerinde, birazdan peşreve başlayacak pehlivan gibi duruyorlardı...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER