Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Onlar asker değil

Sakın ola ki halkı tanklarla ezen, masum insanların üzerine helikopterden edip bomba yağdıranlara '' demeyin. Onlar 'asker kılığına bürünmüş' canilerdir. Hani teröristler, acımasız eylemlerine girişirken asker ve polis üniforması kuşanıp güvenlik birimlerini atlatmaya çalışırlar ya; darbeci bozuntuları da işte aynen öyle yaptılar. Yoksa Mehmet yine benim Mehmet'im. Hele ki 'Yürüyün, terör tatbikatına gidiyoruz' denilip araçlara bindirilerek, halkın üzerine sürülen günahsız erlere halel gelirse, hiçbir şey bize helal olmaz. Hani müthiş bir sağduyu ile darbeci subaylara üniformaları çıkarttırılıp o kutsal giysinin kirletilmesi engelleniyor ya, masum erlere de vicdandan oluşan görünmez bir çelik yelek giydirmek zorundayız. Birkaç çapulcunun giriştiği sonu başından belli bir çılgın eylem, düşmanın üzerine 'Allah Allah' nidalarıyla hücuma kalkan 'Peygamber Ocağı'nı zerre kadar zedeleyemez.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER