Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gündem salatasına ben de biraz sos katayım dedim. Hazır mısınız?
Altı yıl sonra ülkemizin yeniden Eurovision Şarkı Yarışması'na katılması gündeme geldi. Anketler yapılıyor, ünlü şarkıcıların isimleri geçiyor. Ama bu iş anketle olmaz. Zaten öne sürülen isimlere bakarsak; yarışmadaki tek birinciliğimizi kazanan 'in ötesine geçebilecek performans ve yetenekte bir isim yok. TRT, bu noktada Sertab'tan danışmanlık almalı.

Bazı kadınlara akıl sır erdiremiyorum. İlk olarak gazetede denk geldim; sosyal medya ünlüsü bir kızımızla röportaj yapmışlar. Kızımız, genç futbolcu Emre Mor'un kendisinin peşinde olduğunu söylüyor. Sonra baktım ki bu bir furya haline gelmiş ve genç kızlar Emre'ci olmuş. Yaz tatilinde onunla karşılaşmak için her şeyi yapmaya hazırlar. Herhalde son dönemin en yetenekli futbolcularından Emre'nin başarısından ve ününden faydalanmak istiyorlar., "Artık sosyal medyada yokum" demesinin üzerinden bir ay geçmeden geri döndü. Nedense onun bu U dönüşüne tepki gösteren gösterene... Yahu size ne! Boşanacağınız kocaya geri dönüyorsunuz, işten istifanızı geri çekiyorsunuz, yasaklarınızı yıkıp geçiyorsunuz; bırakın Cem de dönsün sosyal medyaya. Özlemiştir belki de...

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;