Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahan Gökbakar kardeşimizin her filmi çıktığında aynı film dönüyor medyada; 'Cem mi, Şahan mı?', 'Cem'le Şahan kapışması...'
Artık medya mı Şahan'ı gazlıyor, Şahan mı medyayı bilemiyorum ama arkadaşlar; ortada Cem Yılmaz-Şahan Gökbakar kapışması diye bir şey yok! Çünkü...
Çünkü Şahan bu konuda demeç vermeye doyamıyor ama Cem Yılmaz'ın kapışmadığı kesin. Kapışma için iki kişi gerekir, değil mi?

KUDURUŞ MESELESİ
Çünkü diyelim; bu bir Gülben Ergen-Hülya Avşar düellosu değil. Başkasına sataşarak onun omuzlarına basıp yükselme devri törenlerle kapandı, bayatladı.
Çünkü Cem'le Şahan arasında kocaman bir fark var. Mesela enformasyon, mesela espri kalitesi, mesela duruş ya da kuduruş meselesi...
Çünkü Cem Yılmaz hayranları onu kimseyle kıyaslamaz, onu kapıştırmaz, yarıştırmaz. Cem Yılmaz'ın tek rakibi seyircisidir. Ve o seyirci her defasında yenilmeye gönüllü gelir.
Çünkü Cem Yılmaz'ın ince zekasını, küfürden şaka çıkaranla kapıştırmaya çalışmak ayıptır, günahtır.
Çünkü şu hayatta her rüya gerçek olmuyor. Bu cümlede; Cem Yılmaz'la kıyaslanmak, kapıştırılmak 'rüya' sayılıyor.
Bilmem anlatabildim mi?
Bize boş derbilerle gelmeyin.
Çünkü takımlarımız aynı topraklardan değil.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER