Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir kızımız son günlerde magazin gündemini çalkalıyor. Esasen pek çalkalayacak biri değil ama elde o var, çalkalatılıyor.
Bendeki hissi bu.
Senem Kuyucuoğlu, 19 yaşında Türkiye Güzeli seçilip şöhret ve girdiği çevreyle ne yapacağını bilemeyip uyuşturucu alemlerine dalmış.
Hikayesi hüzünlü.

YALNIZLIK, İLGİSİZLİK
İşin çıkış noktası bir 'arkadaşının' Senem'in kadın kadına öpüşürken fotoğraflarını basına sızdırması. Şimdi benim kafam şöyle çalışır; öpüşür öpüşür, kime ne. İsterse kadını öper, isterse erkeği, isterse maymunu... Kişilerin cinsel hayatı beni ne ilgilendiriyor ne heyecanlandırıyor çok şükür.
Ve fakat Senem'in canlı yayına çıkıp gözyaşlarıyla anlatmasıyla iç acıtan bir tablo belirdi. Aileden başlayan yalnızlık, ilgisizlik, boşlukta asılı kalma; kızı içinden çıkamayacağını düşündüğü olayların göbeğine bırakmış özetle.
Dört bir yanı düğüm düğüm, gözleri ıslak ıslak. İnsanın geleceğini kestirememesi öyle büyük çaresizlik...
Gazetelere düşen, düşürülen, kocaman açılan uyuşturucu kullanırkenki fotoğrafları da var tabii.
Peki neden? Tüm bunlar neden? Kızı ortalığa döktük, saçtık da eeee? Ne olacak?

ÖZEL DEFİLE HADİSESİ
Senem gündemi biraz meşgul edip ağızlara sakız olduktan sonra ilgiyi yine yeniden kaybedip bir köşeye mi atılacak?
Yoksa onun gibi şöhret uğruna, 'renkli' sandıkları hayata katılmak adına çırpınan ve oradan oraya savrulan başıboş kızların dramı masaya mı yatırılacak?
Senem onun gibi kızlara örnek olup birilerinin kendine gelmesini sağlayacak mı sizce? Aileler kendilerine düşen sorumsuzluk payını çıkarabilecekler mi mesela?
Şu 'kişiye özel defile' hadisesi araştırılacak mı?
Bu bitmek bilmeyen 'defileler' takibe alınıp cezaları kesilecek mi?
'Param var; her kadın benimdir, istediğimi de yaparım, döverim' zihniyetindeki adamlar tek tek temizlenecek mi?
Gerçek modellerin adını lekeleyen kısa yoldan para kazanmak için manken sıfatını kullananlar saf dışı edilebilecek mi?
İyi, güzel, şahane haberler yapıldı, Senem konuşuldu, hırpalandı, ağladı, reytingler alındı, vah vahlandı da şimdi ne olacak?

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
;