Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MEVLÜT TEZEL
MEVLÜT TEZEL

Setler neden yasak?

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan oyunculardan bazıları, suçu uzun dizi sürelerine ve ağır çalışma koşullarına atmış. Ünlü oyuncuların iki katı çalışan set ekibi de altın vuruş yapsın o zaman!
"Can sıkıntısından, eğlenmek için içiyorduk" deseler, daha inandırıcı olurdu.

MAGAZİN GİREMİYOR
Eskiden dizi ve film setleri magazin medyasına açıktı. Bazen izin almaya bile gerek yoktu; set muhabirleri, set set dolaşırdı. Setlerden magazine haber akardı.
Şimdi ise setler magazine yasak. Her dizinin bir set fotoğrafçısı var; fotoğrafları kendileri servis ediyorlar. Her yerde aynı fotoğraflar çıkar ama haber değeri olmaz.
Setler artık röportaj ya da tanıtım için kapılarını çok nadir açıyor ama genelde tatsız tuzsuz haberler çıkıyor. Eskiden muhabirler setlerde oyuncularla saatlerce takıldıkları için kral manşetler atılıyordu.
Setlerin artık magazine yasak bölge olmasının bir nedeni de setlerdeki esrar kullanımı olabilir mi?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER