YAZARA MAİL GÖNDER Belgeseller katilleri eğitiyor

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

'Ucuz Roman' filminde 'Jules' ve 'Vincent', bir gencin kafasını arabanın içinde uçurup cesetten ve delillerden kurtulmada uzman 'Winston Wolfe'ü (Harvey Keitel) yardıma çağırmıştı.
'Winston' o kadar titizdir ki, onu izlerken 'Adam işi biliyor' dersiniz. Özgecan Aslan'ı öldüren Suphi Altındöken, iyi ki işi bilmeyen acemileri yardıma çağırdı. Doğru insanı çağırsaydı, belki de Özgecan'ın cesedi hiçbir zaman bulunamayacaktı ve katil hayatına kaldığı yerden devam edecekti.
Suphi'nin arkadaşı Fatih Gökçe, Özgecan'ın ellerini kesmeyi ve cesedini yakmayı nasıl akıl etti dersiniz? Elbette belgesellerden ve filmlerden, geride DNA izi bırakmamayı gördü. İyi ki her şeyi ellerine gözlerine bulaştırdılar.
Öte yandan polisiye-gerilim filmlerinin ve cinayet belgesellerinin her geçen gün biraz daha kusursuz katiller yetiştirdiğini de söylemek lazım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.