Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kim Jong, Kuzey Kore'nin minyatür nükleer füze geliştirdiğini açıkladı. Yakında nükleer füzenin oyuncağını da yapar bu adam. Aslında Kim Jong'un hiç de öyle nükleer bomba atacak bir tipi yok; fotoğraflarda nükleer füzelerle oynayan sevimli bir ergen gibi duruyor. Lakin bu minyatür nükleer füze enteresan bir gelişme. Kim Jong o kadar çok tehdit etti, o kadar çok füze denemesi yaptı ki, sıkıldı belki de. Madem büyük füze atamıyorum bari minyatür füze deneyeyim diye düşünüyor da olabilir! Nükleer füzenin caydırıcılığına bakar mısınız? Hiçbir ülke fakir Kuzey Kore'ye karışamıyor, kimse Kim Jong'a kafa tutamıyor. Nükleer füzen varsa arkan sağlam bu âlemde. Dünyanın en belalı coğrafyasında sürekli tehdit altında yaşayan Türkiye'nin nükleer füzesi olsa her şey çok farklı olmaz mıydı? Nükleer füze, barış ve huzurun garantisi aslında. Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bir yazı yazmayı düşünüyorum.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER