YAZARA MAİL GÖNDER İngilizce öğreten kanal

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAZARLAR / Günaydın Yazarları

Filbox dijital platformunda English Club TV adında bir kanal keşfettim. Tamamen İngilizce eğitime odaklanmış bir kanal bu. En güzel tarafı, programlar İngilizce seviyelerine göre hazırlanmış. Yani ister yeni öğreniyor olun, isterseniz orta seviyede olun, İngilizcesini geliştirmek isteyen herkese göre bir program var bu kanalda. İzlediğim kadarıyla kanalda ders veren hocaların 'native' İngilizce konuşuyor, bu da telaffuz için çok iyi. Gramer, kelime öğretimi vs. birçok ders programı var ve programlarda İngilizce altyazı da var. Yani hem dinliyorsunuz, hem de altyazıyı okuyorsunuz, bu da İngilizce öğrenmek için çok önemli.
English Club TV'de sadece ders yok; haberler, spor, filmler vs. birçok farklı program var ve en güzeli, bu programların da İngilizce öğretme odaklı olması. English Club TV'yi, çocuklarına İngilizce öğreten ailelere özellikle tavsiye ederim.
İngilizce öğrenmede kulak dolgunluğu da önemli. Bu kanalın evde olmasının çocuklara büyük faydası var.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.