YAZARA MAİL GÖNDER Akrepler yaşadı!

YAZARLAR

Ohh çok şükür! Astrolojiyle aranız nasıl? İnanıyor musunuz gökyüzü hareketlerine? Burcunuzu takip ediyor musunuz?
Ben inanıyorum. Tecrübeyle sabit, defalarca denedim ve gördüm.
Merkür'dü, Satürn'dü, Jüpiter'di, beşinci, onuncu evdi, yükselendi alçalandı hepsi neyi işaret etse başıma geliyor sanki.
Çaresiz insan başka bir şeylere inanmak istiyor olabilir de tabii ama vallahi tutuyor, billahi tutuyor.
İşte bu yüzden dün aldığım bir habere pek sevindim sevgili okurlar. 23 Aralık itibariyle Satürn Akrep burcundan davullarla zurnalarla çıkmış.
Nedir Satürn'ün olayı? Ben size söyleyeyim, özetle girdiği burcun canına okumaktır. Derse ders, öğretiye öğreti, cezaya ceza, acıya acı dedirtmez. Öldürmez ama sürüm sürüm süründürür.
Tam iki buçuk yıldır Akrep burçlarını yedi bitirdi Satürn. Ben de bir Akrep olarak fena halde nasibimi aldım. Ki bakınız ülkemiz de Akrep burcu.
Ve nihayet derslerimizin sonuna gelmişiz Akrep kardeşler.
İnanmazsınız ama bitmiş. Şimdi öğrendiklerimizin meyvelerini toplama, ferahlama, rahatlama, saçlarımız uçuşa uçuşa dolaşma zamanıymış.
Artık Yay'lar düşünsün, biz sıramızı savdık. Bütün Akreplere geçmiş olsun. Hadi bakalım.

BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.