Türkiye'nin en iyi haber sitesi

METİN SEVER

Seks koçu olmak!

Geçen gün, magazin eklerinde vardı. 'Zihni sinir' bir Amerikalı, Eric Amaranth, 'seks koçu!' olduğunu söylüyor. Yani bir tür 'yaşam koçu'! Ama sadece yatak kısmıyla ilgi leniyor. Ben uzmanlaşma diye buna derim işte! Nasıl yaptığını düşündüm. Sanırım taktik veriyordur ama umarım bunu olay mahallinde yapmıyordur. Düşünsenize, kulağınızın dibinde, "Olmadı, 3-5-2'ye dönüyoruz', 'kanatlara oyna kanatlara', 'rakibin zayıf yeri göbeği' diyen bir ses. İnsanın yeşil sahada bile eli ayağı birbirine dolanır! Lakin haberin devamını okuyunca hayal kırıklığına uğradım. Arkadaş seks koçluğunu şöyle tanımlıyor: "Amacı hazzı artırmak, bir boks antrenörünün öğrencisine nasıl boks yapılacağını öğretmesine benziyor." Seksi, boks maçına benzeten bir seks koçu!! Siz böyle bir seks koçundan ders alır mısınız? Bence arkadaşın acil bir 'pazarlama koçu'na ihtiyacı var!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER