Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ne demişler üzüm üzüme baka baka kararır. Bizim hakemler de futbolculara bakarak kararıyorlar. Çakır “EURO 2016’da düdük çaldım bana da 50 bin dolar vermeniz gerekir” diye TFF’ye başvurmuş

Duyduğuma göre Cüneyt Çakır "Avrupa Şampiyonası'nda düdük çaldım bana da 50 bin dolar civarında para vermeniz gerekir" diye federasyona başvurmuş. Allah'tan Çakır bizim futbolcularla aynı yerde kamp yapmadı yoksa çok daha evvel beraber dönerlerdi. Ne demişler üzüm üzüme baka baka kararır. Bizim hakemler de futbolculara bakarak kararıyorlar. Bitmedi, Çakır bir de babasının haziranda biten sözleşmesinin devamını istiyor. Sevgili Cüneyt eğer deden de yaşıyorsa federasyona onu da sok! Aslında TFF'nin bir uygulamasına anlam veremiyorum: Bir denetleme kurulu var ve başında da düzgün bir isim olduğu söyleniyor. Sıkı durun: Türkiye'de hakemlere hem maaş veriliyor hem de hakemler maçlara gidiyorlar, bir de maç parası alıyorlar. 'deki hangi kurum maaş verdikten sonra gönderdiği yerde harcırahtan başka ödeme yapıyor? Bu hukuka aykırıdır. Denetleme kurulu görevini yapmazsa Maliye onlar için soruşturma yapar. Ama burası TFF. Bize 100 tane uçakla Avrupa Şampiyonası'na gidip "Size ne kardeşim" derseniz o da Cumhuriyeti vatandaşlarının sorunu, yani benim... Çünkü bu takım benim sorunum. Ama finallerde mücadele eden takımdan bahsetmiyorum (maalesef mücadele etmeyen).

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER