YAZARA MAİL GÖNDER Sonuçta elde var sıfır

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SPOR YAZARLARI HABERLERİ

Fenerbahçe şu anda doğru idare edilirse, bırakın ’yi Avrupa’da en üst düzey 10 kulübün içerisine girer.

Bakınız şu anda Galatasaray neredeyse 40 bin kişiye oynuyor, Beşiktaş 35 bin kişiye oynuyor, Fenerbahçe kaç seyirciye oynuyor? Ortalama 10 bin. Ama 'nin makus kaderi bu. Bizim kulüplerimizin bir kısmı da böyle, partilerimizin bir kısmı da böyle. Partilerimizde parti liderleri 5-6-8 seçim kaybediyorlar ama hala partilerinde liderler. Sonra da kalkıyorlar devamlı seçim kazanan parti veya partilere sallıyorlar. Yahu arkadaşlar başarısız olduğunuz yerden gidin. Gidin ki başkaları gelsin.
Fenerbahçe şu anda doğru idare edilirse, kurumsal bir hale gelirse, bırakın 'yi Avrupa'da en üst düzey 10 kulübün içerisine girer. Ama bu zihniyette giremez. Bakın şahıslardan bahsetmiyorum şu anda, mantıktan bahsediyorum, gerçekten bahsediyorum. Fenerbahçe seyircisi 'de takımına en fazla sahip çıkan seyirci. Forma dersin alır, seyahat dersin gider, kombine de alır. Kulübü için her şeyi yapar. Sonuç? Sıfıra sıfır, elde var sıfır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.