Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu sene 'Video hakem' uygulamasına geçilecek mi? Bu şartlarda zor. Neden? Çünkü önümüzdeki sezon Almanya ve İtalya'da uygulaması yapılacak. Diğer ülkeler bunu bekliyor. Çıkacak sonuçlara göre hareket edecekler. Bizde diyorlar ki, "Ocak ayında bu olur." Olmaz kardeşim. Yarım sezonu video, yarım sezonu göz hakemliği ile bitiremezsiniz. Sezon nasıl başlarsa öyle biter. Lig oynanırken kural değiştirilmez. (Hoş bizde lig oynanırken neler değişmedi). Yani bu sezon video hakemliği görünmüyor. Ayrı bir soru yöneltiyorum. Bursa-Beşiktaş maçını yöneten Bülent Yıldırım, video hakemliği ile lig hakemliğini aynı anda yapacak. Aynı Yıldırım sahada görüp veremediğini, yüreği yetmediği için veya eyyam yaptığı için veremediyse, video hakemliğinde nasıl yapacak? Sahada bu işi yapamayan adama 'yüreği yok' derler. Peki ekran başına geçince o adam yüreklenecek mi? Bu hakemler, maçları idare ederken koyun yüreği takarken, video başında manda yürekleri mi olacak? Veya bunlar duruma göre yürek değişikliği mi yapacaklar?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER