X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sözer, Türkeş’i Andı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sözer, Türkeş’i Andı

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:50
MHP ALAPLI İLÇE BAŞKANI SERHAT SÖZER, “BÜYÜK BİR VATAN SEVDALISI BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ, HER ZAMAN ÜLKE ÇIKARLARINI ÖN PLANDA TUTARAK GELECEK SEÇİMLER YERİNE, GELECEK NESİLLERİ DÜŞÜNEREK HAREKET ETMİŞTİR” DEDİ.
Sözer, Türkeş’i Andı

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “Büyük bir vatan sevdalısı Başbuğumuz Alparslan Türkeş, her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket etmiştir” dedi.
MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, MHP ve Ülkü Ocaklarının kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş`i 18`inci ölüm yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle andıklarını söyledi.
Türkeş’in her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket ettiğini belirten Sözer, “Milliyetçi Hareket Partimiz ve Ülkü Ocaklarımızın kurucusu, Türk Dünyası’nın bilge lideri Başbuğ Alparslan Türkeş`i 18`inci ölüm yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.Yaşamının her anını, Türk milliyetçiliğine adamış olan büyük devlet ve dava adamı merhum Alparslan Türkeş`i kaybetmenin acısını halen yüreğimizde hissediyoruz. Büyük bir vatan sevdalısı Başbuğumuz Alparslan Türkeş, her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket etmiştir.
Mücadelelerle geçen seksen yıllık ömründe ‘Önce ülkem ve milletim’diyerek, Türk Milleti’nin yücelmesi konusunda önemli çalışmalar yapmıştır. Türk milliyetçiliği davası, rahmetli Başbuğumuzun önderliğinde büyük bir fedakarlıkla yükselmiş ve bugünlere gelmiştir. Ülküsü ve fikirleri bizlere her zaman ışık olmuştur. Hayatı boyunca, Türkiye üzerine oynanan çirkin oyunları hep fark etmiş ve bu oyunlara karşı çıkmıştır.
Türkiye ve Türk dünyası liderini ve Başbuğ’unu kaybetmenin üzüntüsünü yüreğinde hala taşımaktadır. Eserleri, öğretisi ve ideolojisi her geçen gün güçlenerek yarınlara aktarılmakta bu uğurda hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Ruhu şad mekanı cennet olsun” dedi.