Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu proje Başkente çok yakışacak

Giriş Tarihi: 24.2.2015
Bu proje Başkente çok yakışacak

"İş ve yaşam merkezi" kurgusuyla çalışma hayatını sosyal yaşamla birleştiren Regnum Sky Tower'ın tanıtım toplantısı yapıldı

Uzaltaş ve Öztürk Holding işbirliğinde kurulan OP Grup'un Canpa ile hayata geçirdiği Regnum Sky Tower'ın tanıtım toplantısı JW Marriott Hotel'de düzenlendi. Toplantıya Öztürk Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Canpa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan, Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala ve çok sayıda basın mensubunun yanı sıra Ankara iş dünyasının öne çıkan isimleri katıldı.

YENİ BİR DÖNEM GELİYOR

Ankara'nın siluetini değiştiren dikey yapılarıyla, kentin en prestijli adresi haline gelen Mevlana Bulvarı'ndaki projenin hem mimari hem de kurgu anlamında farklı olacağını bildiren Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, "Regnum Sky Tower ile Başkent iş dünyası yeni bir döneme girecek" dedi.

GÖRKEMLİ BİR İŞ MERKEZİ
Öztürk Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk ise OPET markasıyla akaryakıt alanında elde ettikleri başarıların yanında holding bünyesinde kurdukları Regnum'u da gayrimenkul projeleriyle bir dünya markası haline getirdiklerini söyledi. Öztürk, "Geleceğin yeni Ankara'sı kurgulanırken biz de Öztürk Ailesi olarak bu kurgu içinde yer alarak, Başkent'teki en görkemli iş merkezini inşa ediyoruz" şeklinde konuştu.

MAYIS 2016'DA ANAHTAR TESLİM
İş merkezi, 50-1000 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 161 ofis ve 9 ticaret alanından oluşuyor. 45 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen 156 metre yüksekliğindeki Regnum Sky Tower, tamamlandığında Ankara'nın en yüksek ofis kulesi olacak. Anahtar teslimleri Mayıs 2016'da yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu proje Başkente çok yakışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN