Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mekânların her detayını tasarlıyoruz

Sherwood, tarihin tozlu ve unutulmuş anlarından çıkan tasarımları kendi anlayışı ile yoğurarak, koleksiyon değeri taşıyan stil sahibi mekânların vazgeçilmezi haline getiriyor

Giriş Tarihi: 25.11.2016
Mekânların her detayını tasarlıyoruz
Sherwood'un sahibi Atila Coşkun yaşam alanlarına keyif katmanın yollarını anlattı. "Yaratıcılık, insanoğlunun vazgeçilmez bir parçasıdır" diyen Coşkun "Hayatta kaldığımız süre içerisinde mekânlarımızda estetik ve ergonomik ölçülerin yanı sıra; görsel bir şölene de ihtiyaç duyacağız. Bizler Sherwood ekibi olarak, 'The Way of Country Living' sloganı ile ahşap mobilyalarımıza kazandırdığımız karakteristik izlenimlerin yanı sıra, proje departmanımızı günden güne güçlendirip kompleks mekanlar yaratıyoruz" dedi.

SİHİRLİ BİR DOKUNUŞ
Coşkun "Koleksiyon değeri taşıyan ürünlerimiz, uzun yıllardır stil sahibi mekanların vazgeçilmez birer parçası halinde. Tarihin tozlu ve unutulmuş anlarından çıkararak Sherwood anlayışı ile yoğurduğumuz ürünlerimizi, modern ve Fransız endüstriyeli olarak adlandırdığımız günümüz dekorasyon trendleri ile harmanlayarak müşterilerimize sunuyoruz" diye konuştu. Coşkun "Sanatsal değeri yüksek bu parçalar, tam da aradığınız şık ve samimi yaşam hayalleri ile bağdaşıyor. Ahşabın kokusunu ve dokusunu; sıcak ve tarzı tamamlayıcı aksesuarlarını mağazalarımızda sizlere samimi bir dille sunuyoruz. Yaşantınıza anlam katan keyifli detayları ekibimiz ile keşfetmenizi bekliyoruz" görüşünü dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mekânların her detayını tasarlıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN