Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

 • 1
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Kutsi aşkı Feyza Çıpa'ya geri mi döndü?

Ünlü şarkıcı Kutsi'nin, eşini bırakıp aşkı Feyza Çıpa'ya geri döndüğü iddia edildi.

Eşi Sinem ile sevgilisi Feyza Çıpa arasında defalarca git-gel yaşayan Kutsi, ikinci çocukları dünyaya gelince evine dönmüştü. Rol arkadaşı Feyza Çıpa'yla aşk yaşadığı iddia edilen Kutsi, 2 yıl önce, eşi Sinem Bayraktutar'ı 5 aylık hamileyken terk etmişti. Eşi boşanma davası açmıştı ancak Kutsi, "Pişmanım" deyip eve geri dönmüştü. Makaron'un haberine göre; ardından birkaç kez daha ayrılan çift, ikinci çocuklarının doğumundan sonra barıştı. Ancak Kutsi, önceki gün sevgilisinin oturduğu Göktürk'teki rezidanstan otomobiliyle çıkarken görüldü. Şarkıcının, Çıpa'yla halen gizlice görüştüğü iddia ediliyor.

 • 2
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Berkay sevgilisiyle el ele yürüyüşte

Berkay, önceki gün sevgilisi Özlem Katipoğlu'yla Bebek'teydi. Çift sahilde el ele yürüyüş yaparken görüntülendi.

 • 3
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer ayrıldı mı?

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çiftten kötü haber! Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un Bodrum tatili gergin bitti.

Kurt Seyit ve Şura dizisi bittikten sonra Amerika'ya gitme planlarını erteleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un, 2 yıldır aşk yaşadığı Başak Dizer'le ilişkisinde sorunlar yaşadığı konuşuluyor. Dizer'in önceki gün Bodrum tatilinden sevgilisiyle değil, yakın arkadaşı Berk Erçer'le dönmesi, dedikoduları iyice alevlendirdi. 19 Mayıs tatilinden dönen ünlüleri görüntülemek için havalimanına giden gazetecileri karşısında gören ikili çok şaşırdı.

Başak Dizer keyifsizdi

Atv'de yayınlanan Bedel dizisinde ilk kez başrol deneyimi yaşayan Erçer, "Ya arkadaşlar çekmeyin, ne gerek var" derken birkaç adım geriden yürüyen Başak Dizer'in ise keyifsiz hali dikkat çekti. Bir süredir aralarının limoni olduğu konuşulan çiftin, Bodrum tatilinde kıskançlık yüzünden şiddetli bir kavga ettiği ve bu nedenle İstanbul'a beraber dönmedikleri öne sürüldü. Rol alacağı Alman yapımı sinema filmi ertelenen Tatlıtuğ'un tatilini uzatıp kafasını dinleyeceği öğrenildi. Tatlıtuğ'la Dizer'in ilişkilerine devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.

 • 4
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Tom Cruise neden yaşlanmıyor?

Birçok mecrada lakabı Benjamin Button olan Tom Cruise'un ilerleyen yaşına rağmen nasıl hala genç görünüyor olması birçok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, kadınları hala kendine hayran bırakırken erkekleri de kıskandıran Tom Cruise'un sırrı ne?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Güncel Öztürk, Tom Cruise'un genç görünme sırrını açıkladı. Zamanda adeta geri giden Tom Cruise 53 yaşında, ama 30'lu yaşlarında gösteriyor. Cruise, tabi ki de gençlik çeşmesini bulmadı, bulduğu şey iyi bir plastik cerrah... Birçok başarılı estetik operasyonu bir araya gelince de ortaya böyle bir görünüm çıkıyor.

Tom Cruise'un genç gözükmek için yaptığı operasyonlardan ilki botoks. Kaşlarının arasına, alnına ve göz kenarlarına düzenli aralıklarda botoks yaptırıyor. Dudak çevresine, bizim nazal bölge adını verdiğimiz burun yanlarına ve yanaklarına dolgu yaptırmayı da ihmal etmiyor.

Bu işlemleri oldukça profesyonel birine yaptırıyor olmalı ki, suratına yapay bir ifade katmıyor, sadece onun 10-20 yıl öncesindeki gibi görünmesini sağlıyor. Boyun bölgesindeki gerginliğe de dikkat edersek, Tom Cruise'un boyun germe işlemi de yaptırdığını görebiliriz.

Uzun yıllar önce diş telleri takan ve burun estetiği operasyonu da geçiren Tom Cruise'un bütün bunlar birleşince nasıl hala bu kadar iyi göründüğünü anlamak çok da zor değil.

 • 5
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Ebru Şallı'dan barışma itirafı

Sinan Akçıl'la tekrar barıştığı iddiaları karşısında suskun kalan Ebru Şallı'nın itirafı Instagram'da geldi.

Son dönemin en gözde çiftlerinden Ebru Şallı ile Sinan Akçıl cephesinden her gün yeni bir haber geliyor. Ünlü çiftin, kıskançlık krizi yüzünden biten ilişkilerine ikinci bir şans verdikleri iddia edilmiş ancak konuyla ilgili ne Şallı ne de Akçıl'dan tek bir açıklama gelmemişti. Ayrılıklarını basın açıklaması ile duyuran gözde çift, bu kez sessiz kalınca 'ilişkideki son durum merak konusu' oldu.

Herkesin yakından takip ettiği ilişkinin yeniden başladığını Ebru Şallı, önceki akşam Instagram'dan ilan etti. Güzel sunucu, yaş gününde gelen tebrikleri sosyal medyadaki profilinde paylaşan Sinan Akçıl'ın fotoğrafına kalp sembolleri dolu olan bir yorum yazdı. Böylece Şallı ile Akçıl aşkının devam ettiği bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Bu arada Ebru Şallı'nın müzisyen sevgilisinin doğum günü için dün akşam evinde romantik bir akşam yemeği organize ettiği öğrenildi.

 • 6
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Bülent Ersoy'un cüzdanını görenler şoke oldu

Geçtiğimiz gün toprağa verilen Muzaffer Özpınar'ın cenazesine katılan Bülent Ersoy, cenaze evine giderken dolma almak için bir restoranın önünde durdu. Cüzdanını açtığında görülen bir tomar para ise herkesi şoke etti.

Bülent Ersoy, önceki gün toprağa verilen bestekâr Muzaffer Özpınar'ın evine taziye ziyaretine gitti. Öncesinde Etiler'deki bir mantıcıya uğrayıp cenaze evi için börek ve dolma siparişi veren Ersoy, dolmaları "tatmadan" paket yaptırmadı.

Restorana girmeyen, siparişini araç içinden veren sanatçı, ustadan tadımlık dolma getirmesini istedi. Getirilen yemeğin tadına baktıktan sonra paket yapılmasına onay veren Ersoy, siparişini teslim aldıktan sonra oradan ayrıldı.Yemek siparişini araç içinden veren Bülent Ersoy, ödemeyi de nakit olarak yaptı. Ersoy'un çüzdanındaki bir tomar para dikkat çekti.

 • 7
 • 27
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Mayıs 2015

Ceylan Çapa eski aşkı Burak Özçivit'e rakip oluyr

Ceylan Çapa, sinemaya göz kırptı. Sosyetik güzel, eski sevgilisi Burak Özçivit'le kozlarını beyazperdede paylaşacak.

Bir dönem Burak Özçivit'le birlikte olan Ceylan Çapa, eski sevgiliye beyazperdede meydan okuyacak. 2,5 yıl oyuncuyla aşk yaşayan ve ardından madenci Altuğ Leblebici'yle evliliğe giden bir birliktelik yaşayan Çapa, sinema salonlarında yer almak için kolları sıvadı.

Teklif yağıyor

Reklam ve filmlerde oynamak için birçok yapım şirketinden sıkça teklif alan Çapa, bu isteklere daha fazla dayanamadı. Sosyetik güzel, yeni sezonda sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Filmi şimdilik sır

Fahriye Evcen'le birlikte olan Burak Özçivit'le, Çapa'nın birbirine rakip olacağı beyazperde yarışının akıbetinin ne olacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Ceylan Çapa'nın detaylarını şimdilik sır gibi sakladığı projenin çekimlerine ise önümüzdeki aylarda başlanacağı öğrenildi.

Kaynak: Akşam

BİZE ULAŞIN